Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/02/thumbnail_IMG_4980.jpg

Mozzik e Loredana janë bashkëDy rep-artistët më të suksesshëm shqiptar, Mozzik dhe Loredana, janë kryqendra e medieve rozë për shkak të lidhjes së tyre.

Edhe pse dyshja e mohuan ribashkimin e tyre, fotot të cilat po qarkullojn në rrjet nga vet ata e thonë të kundërtën.

Së fundmi, dyshja është nisur drejt Dubait dhe në fotot të cilat po postojnë në Instagram, shihet se janë duke kaluar kohë mjaft të mirë bashkë.

Ishte Mozzik, ai i cili publikoi një imazh me Hanën në krahë, dhe po këtë foto e rishpërndau edhe Loredana në Instagramin e saj duke thënë: Fotoja e ditës.

Të fundit

Tayna tregon nëse ka bërë ndërhyrje kirurgjike në gjoks

Tayna, rep-artistja shqiptare që ka bërë bujë viteve të fundit, ka zgjedhur që të flas haptazi me fansat. Bukuroshja brune në rrjetin social Instagram ka ofruar mundësinë që t’i bëhen py

42 vjeçarja provokon me foto të reja

Ajo asnjëherë nuk është frikësuar për të shfaqur figurën e saj edhe duke performuar në krye të grupit The Pussycat Dolls. Dhe Nicole Scherzinger ka marrë shumë vëmendje në videon muzikor

Genc Prelvukaj lanson këngën e re “Sa here”

Këngëtari Genc Prelvukaj ditën e sotme (e mërkurë) ka sjell këngën e re. “Sa here” titullohet kënga e tij më e rë, e cila po ashtu është shoqëruar me një videoklip. Tekstin e ka shkr

Tuna Sejdi publikon foto topless

Publikimi i fotove të vjetra duket se po kthehet në një trend. Së fundmi, edhe Tuna Sejdi është bërë nostalgjike dhe ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto të realizuar gjasht

Çiljeta Xhilaga zbulon pasionin e fshehtë: Kam dëshirë të kem…

Këngëtarja shqiptare, Çiljeta Xhilaga ka zbuluar dëshirën e saj në të ardhme. Kur u pyet se cili do të jetë projekti i radhës për publikun ajo u përgjigj: “Faktikisht në një të ardhme

Halle Berry shfaq fizikun e formësuar përmes ushtrimeve në palestër

Ajo është sinonim për fjalët si ‘fizik i formësuar’, pasi edhe gëzon aftësi të shumta. Dhe Halle Berry tashmë ta treguar dhe po e dëshmon vazhdimisht se mosha është vetëm një numër,

Info Tjera