Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/11/elvana-gjata-mozik.jpeg

Mozzik rikthen Elvana Gjatën, gati të thyejnë rrjetin me një super hitQë pas pjesëmarrjes në Festivalin e Këngës, Elvana Gjata nuk ka sjellë asnjë projekt të ri muzikor.

Kjo verë për këngëtaren ka kaluar në heshtje, por duket se paska një surprizë të madhe për fansat.

Sipas “Prive”, Elvana ka bashkuar forcat me Mozzik megjithëse ende nuk ka asnjë detaj rreth këtij projekti apo rreth datës së publikimit. Por, ajo që është e sigurt është se padyshim do të jetë një super hit.

Kujtojmë që për Mozzik ky vit ka qenë mjaft i suksesshëm, pas publikimit të albumit “Mozzart”, ndërkohë që ka paralajmëruar një tjetër të dytë së shpejti. Sakaq, duket se një tjetër “bombë” Mozzik e paska rezervuar për fundvit, duke u bërë bashkë me Elvanën.

Të fundit

Çfarë ndryshime solli virusi te Bebe Rexha

Këngëtarja me prejardhje shqiptare dhe famë botërore, Bebe Rexha, së fundmi e ka bërë të ditur lajmin se kishte vendosur ta ndryshojë albumin e saj, pasi prindërit iu infektuan me koronaviru

Tayna vazhdon me poza provokuese nga pushimet

Tayna është njëra ndër reperet më të dashura të publikut shqiptar. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku ndan foto dhe video nga përditshmëria, së fundi ajo ka udhëtuar me pushime

Luana Vjollca vjen me ndryshimin e radhës, josh fansat me paraqitjen

Prezantuesja dhe njëherësh këngëtarja, Luana Vjollca, përherë pëlqehet për stilin e saj. Bukuroshja në pothuajse të gjitha paraqitjet e saj mundohet që të kurojë secilin detaj, duke joshu

Hiti po afron! Getoari, Ermali dhe Majk zbulojnë detaje nga bashkëpunimi i shumëpritur

Pak ditë më parë këngëtari Ermal Fejzullahu njoftoi se së shpejt do ti vinte me një bashkëpunim me Ghetto Geasy dhe Majk. Ai u shpreh se projekti është gati, sepse xhirimet kanë përfunduar

Jennifer Lopez shfaqet atraktive në fotosesionin me nënën dhe vajzën e saj

Ajo vendosi të ndahej me të fejuarin e saj këtë fillim të pranverës dhe është përqendruar në familjen e saj. Andaj, Jennifer Lopez dukej përplot stil në disa postime të fundit që ka shp

Kendall Jenner tregon se ka vuajtur nga ankthi

Kendall Jenner në një intervistë të fundit me Vogue është hapur në lidhje me betejën e saj me ankthin në bisedë me disa profesionistë të shëndetit mendor. “Mbaj mend që isha me të v

Info Tjera