Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/10/WhatsApp-Image-2020-10-17-at-08.46.29.jpeg.jpg

Ndarja nga aktorja, i kushton shtrenjtë këngëtarit turkPas ndarjes nga ‘Eda’, këngëtari i njohur turk humb shumën e majme të parave.

Ndarja e aktores turke Hande Erçel nga këngëtari turk Murat Dalkiliç ka qenë shumë e komentuar në media kohët e fundit.

Së fundmi mediat turke bëjnë të ditur se Murat ka humbur 600 mijë lira turke pasi ka vendosur të largohet nga shtëpia ku jetonte me Handen.

Çifti bashkëjetonin në këtë shtëpi prej kohësh dhe po mendonin të martoheshin.

Pas ndarjes, Murat ka vendosur të mos jetojë në të njëjtën shtëpi dhe po kërkon për një të re.

Mirëpo sipas mediave turke aktori kishte paguar 1 vit qera për këtë shtëpi, para të cilat shkuan dëm.

Shkak i komenteve të shumta ishin thashethemet se aktorja kishte nisur një lidhje dashurie me aktorin Kerem Bursin, krah të cilit luan në serialin “Trokit në derën time”.

Erçel i mohoi fjalët për një lidhje të re ndërkohë edhe ish-partneri i saj vërtetoi se shkak i ndarjes së tyre nuk ka qenë aspak Kerem.

Të fundit

Gold AG tregon gjininë e fëmijës së parë

Arian Agushi i njohur si Gold AG në industrinë e muzikës shqipe, ishte i ftuari i radhës në “Ky emër nuk ka nevojë për prezantim” me Artan Telakun në RTV Dukagjini. Jeta private e Gold AG

Dafina Zeqiri me ndryshime në dukje, bëhet me balluke

Ajo është ndër këngëtaret shqiptare që po arrin të bëjë revolucion në industrinë muzikore. Bëhet fjalë për Dafina Zeqirin, e cila që në paraqitjen e parë kishte dëshmuar se ka talent

Aktorja e famshme i jep fund beqarisë në fshehtësi të plotë

Aktorja e famshme Scarlett Johansson dhe partneri i saj Colin Jost janë martuar, çifti kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë të fshehtë. Ata i kanë thënë “Po” njëri-tjetrit

Ardian Bujupi godet me këngën e re

Ardian Bujupi dhe Gent kanë sjellë projektin e ri të tyre që po djeg rrjetin. “Jepi” quhet kënga, ajo flet për jetën e shfrenuar, mes makinash luksoze, armëve e lëndëve narkotike si “b

Modelja seksi nga Burreli që do t’iu lërë pa fjalë

Jessica Kadiu është një nga modelet më të komnetuara në mediat rozë. Pas ndarjes nga Nora Istrefi në mediat rozë u përfol se Robert Berisha kishte nisur një lidhje të re me modelen Jessica

Ndahet çifti që bënte seks dhjetë herë në ditë!

“Bënim seks dhjetë herë në ditë”, kishte deklaruar Melissas Sata në një media kohë më parë për raportet me futbollistin e njohur nga Gana, Kevin Prince-Boateng. Megjithatë, tashmë ave

Info Tjera