Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/03/BeFunky-collage-scaled.jpg

“Ndihem si një dështake”, Kim Kardashian qan në sezonin e fundit të KUWTK pasi u zbulua divorciKlipi, i cili u publikua të hënën, tregon disa nga momentet e rëndësishme familjare që janë dokumentuar nga E!, për 19 sezone, shkruan Daily Mail.

Gjithashtu ngacmon një dramë të ardhshme, pasi fansat marrin një pamje të shkurtër në betejën e Kim Kardashian për të shpëtuar martesën e saj gjashtë-vjeçare me Kanye West, transmeton lajmi.net.

“Ndihem si një dështake”, Kim u thotë me lot anëtarëve të familjes ndërsa mposhtet nga emocionet.

Pak më shumë është treguar teksa Kim shihet e rrethuar nga anëtarët e saj më të ngushtë të familjes, teksa unaza e martesës është ende në dorën e saj të majtë.

Në dhomë me Kim është Kendall, 25, e cila është gjithashtu e përlotur ndërsa dëgjon motrën e saj më të madhe duke hapur zemrën.

Në fillim të këtij viti u raportua se Kim, 40 vjeç, do të diskutonte mbi fundin e martesës së saj në E saj!, ku tregojnë se Kanye ishte ‘më pak se i emocionuar’ për detajet që do të transmetoheshin.

Kim dhe Kanye të cilët kanë North, Saint, Chicago, dhe Psalm së bashku, kishin qenë në këshillim martese para se Kim të kërkonte divorc muajin e kaluar.

Të fundit

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Luana Vjollca thekson format seksi

Veshja e ngushtë ia vizaton pjesët e trupit Luanës. Luana Vjollca nuk harron t’i mbajë të informuar ndjekësit për çdo lëvizje që bën. Moderatorja dhe këngëtarja këto ditë po qëndron

Rihanna zbulon linjat seksi

Rihanna ka sjellë tashmë vajzën ‘perfekte’ të verës në një skenë në internet. Superylli 33 vjeqar modeloi veshjen e brendshme të re me dantella nga linja Fenty gjatë ditës së

Info Tjera