Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/09/vera-ora.jpg

Nëna e Rita Orës pozon elegante dhe me shumë stilVera Ora njihet për stilin e saj të veçantë, shkruan lajmi.net.

Ajo me ndjekësit në rrjete sociale ndan shpesh imazhe nga më të ndryshmet, qoftë nga momentet familjare dhe jo vetëm.

Së fundmi Vera, gjatë qëndrimit të saj në Itali e ka realizuar një foto në të cilën shfaqet elegante dhe me shumë stil.

Për stil të veçantë njihet edhe Rita dhe si duket këtë e ka trashëguar nga e ëma.

Të fundit

Greta ka gati këngën e re

Sot, në llogarinë e saj në Instagram, ajo publikoi edhe disa imazhe të asaj që duket të jetë klipi i këngës së re. Që nga tingujt e parë, ndjekësit e saj u shprehën shumë entuziastë du

Oriola Marashi një ‘Lamborghini’ e vërtetë

Ajo është ndër modelet shqiptare që komentohet në masë të madhe në faqet rozë. Pothuajse secila lëvizje e saj merr interes mediatik, ndërsa edhe ndonjëherë ajo jep detaje nga jeta dhe kar

Nora nuk i reziston dot as këtij postimi nga Roberti

Robert Berisha ka bërë një dedikim special për të voglën e tij, Rene, me rastin e ditës së vajzave!. Këngëtari i njohur shkruan në një postim në Instagram fjalët më të bukura për të

Ja ku po e kalon Fjolla Morina arrestin shtëpiak

Fjolla Morina është banorja me e re e Kukësit, pas masës “arrest shtëpie” që iu dha nga Gjykata pasi u arrestua me dy pistoleta me vetë gjatë kohës që po hynte në territorin shqiptar. M

Irkenc Hyka publikon këngën, befason Zaimina

Irkenc Hyka ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “A kishe zemër”. Fillimisht u mendua se kënga do të jetë në bashkëpunim me këngëtare, Zaimina Vasjari me të cilën shihen në fot

Capital T jep lajmin e mirë për fansat

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Capital T ka dhënë të tjera detaje në lidhje me albumin “Skulpturë”. Ai ka zbuluar se pjesa e dytë e këtij albumi do të publikohet më datën

Info Tjera