Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/640-0-5f22698b2ebd3-1.jpg

Neymar, mashkulli që fuqizon gratëThashethemet për një lidhje të mundshme mes Neymar Jr dhe Natalia Barulich nisën në shkurt të këtij viti, kur dyshja postoi foto në Instagram krahë njëri-tjetrit në ditëlindjen e yllit të PSG.

Megjithatë, romanca e sulmuesit brazilian me ish-të dashurën e Malumës u konfirmua në muajin maj, pasi çifti pozoi për revistën “GQ Russia” në Paris.

Marrëdhenia e futbollistit të famshëm dhe bukuroshes 28 vjeçare duket se po shkon më mirë se kurrë, dhe kjo falë Neymar.

Dyshja është shfaqur sërish në kopertinën e një revistë prestigjoze, atë të “Harper’s Bazaar” në Vietnam, të muajit gusht.

Foton e ka publikuar vetë Natalia në Instagram.

“Meshkuj që fuqizojnë femrat! Më shumë kështu ju lutem,” shkruan artistja në përshkrim duke iu referuar Neymar.

Në kopertinë, ajo i vendos këmbën mbi trup brazilianit, teksa ai qëndron në tokë.

Gjatë intervistës për “Harper’s Bazaar”, çifti foli edhe për pikpamjet e tyre në lidhje me modën, ëndrrat, bindjet dhe përgjegjësinë sociale.

Të fundit

Ja ku po e kalon Fjolla Morina arrestin shtëpiak

Fjolla Morina është banorja me e re e Kukësit, pas masës “arrest shtëpie” që iu dha nga Gjykata pasi u arrestua me dy pistoleta me vetë gjatë kohës që po hynte në territorin shqiptar. M

Irkenc Hyka publikon këngën, befason Zaimina

Irkenc Hyka ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “A kishe zemër”. Fillimisht u mendua se kënga do të jetë në bashkëpunim me këngëtare, Zaimina Vasjari me të cilën shihen në fot

Capital T jep lajmin e mirë për fansat

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Capital T ka dhënë të tjera detaje në lidhje me albumin “Skulpturë”. Ai ka zbuluar se pjesa e dytë e këtij albumi do të publikohet më datën

Zhvishet bukuroshja

Selena Gomez ka shfaqur trupin e saj me rroba banjo pas transplantimin të veshkave, duke postuar kështu një foto në Instagram këtë të enjte. Ylli i muzikës iu nënshtrua një operacioni duke m

Klaudia Pepa në vaskë

Qysh nga largimi në Itali për të vijuar karrierën si balerinë, Klaudia Pepa duket mjaft e kënaqur me jetën që po bën. Këto ditë ajo po pushon në një hotel luksoz në Vermiglio të Italis

Superbomba e Instagramit

Sonia Isaza është një modele fitnesi, bodybuilder dhe një personazh i famshëm i mediave sociale e cila është e njohur për fizikun e saj tërheqës. Me origjinë nga qyteti i Pereira, Kolumbia.

Info Tjera