Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/Neymar-1040x572-1-1280x720-1.jpg

Neymar ndjek në Instagram këngëtaren shqiptareNeymar, ëndrra e çdo vajze-në rregull e tepruam pak, e shumë vajzave -ndjek në Instagram Beatrix Ramosajn.

Këngëtarja është shqiptarja e dytë që futbollisti ndjek pasi ai ka follow po ashtu edhe Rita Orën në këtë rrjet social.

Së fundmi në një intervistë Beatrix ka pranuar se nuk bëhet fjalë thjesht për një “follow”, pasi ata kanë edhe komunikime të herë-pas-hershme së bashku.

Nuk e dimë se si ka lindur miqësia mes tyre dhe a mund të ketë më tepër, por ajo ka qenë e ftuar edhe në ditëlindjen e tij vitin që lamë pas.

Bukuroshja shqiptare shoqërohej nga kushërira e saj Anxhelina në festën e ditëlindjes së brazilianit, ku kishte të ftuar nga bota e sportit dhe e modës dhe fotot kanë qarkulluar në të gjitha mediat sociale.

Para se ai t’i ftonte në ditëlindje, ata rastisën së bashku në 2019 Halloween-in në Paris.

Gjatë festës dy kushërirat u takuan me dy yjet e futbollit Neymar dhe Kylian Mbappe të cilët ishin maskuar, siç e do zakoni.

Beatrix nuk ngurroi të ndante një foto nga festa në rrjete sociale, e kjo foto u publikua gjithashtu dhe nga Mbappe i cili ka dhjetëra milion ndjekës dhe është një nga futbollistët më në zë të viteve të fundit.

Si duket ata kanë mbetur miq dhe kanë ruajtur kontaktet.

Të fundit

Afërdita Dreshaj shfaqet në formë të mirë ndërsa fokuson barkun e rritur

Modelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, është tashmë në prag të bëhet nënë për herë të parë. Ajo së bashku me bashkëshortin e saj, Jakub Kindl po presin djalë, duke e bërë kët

Shpallet fituesi i Sanremo 2021, Ermal Meta mes tre finalistëve

Kantautori shqiptar Ermal Meta me këngën e tij “Un milione di cose da dirti” është renditur në vendin e tretë në Festivalin e 71 të Muzikës Italiane Sanremo 2021. Kënga e tij u vlerësua

Bebe Rexha publikon këngën e re (VIDEO)

Bebe Rexha ka publikuar këngën e re të titulluar “Sakrifice”. Artistja ka publikuar këngën bashkë me videoklip. Kënga është kompozuar nga vetë këngëtarja dhe përbën një nga këngët

Wanda Nara çmend ndjekësit me foto në rrjet

Wanda Nara di si të provokojë fansat e saj. Shpesh herë bashkëshortja e Mauro Icardit poston në rrjetet sociale foto apo video intime, të cilat marrin një vëmendje jo pak të vogël. Këtë he

JLo mahnit me dukjen në kampanjën e re, në fokus vendos këmbët joshëse

Ylli botëror, Jennifer Lopez vazhdon të jetë ndër emrat më të përfolur në shoubiz. Këngëtarja, së fundi ka realizuar një kampanjë të re për “DSW Designer Shoe Warehouse”, ku prezant

“Bomba ruse” që po tërbon meshkujt

Anastasiia Volk është një nga modelet më seksi të momentit. Bukuroshja ruse ka lënë pa mend ndjekësit e saj me fotot fantastike me bikini. Ajo ka një numër të madh ndjekësish me të cilët

Info Tjera