Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/09/Trista-Mikail.jpg

Ngjan si një kukull “Barbie”Trista Mikail, e lindur më 17 korrik 1997, është një modele amerikan.

Ajo ka bashkëpunuar me marka të tilla si “138 Water”.

Trista është paraqitur në revistën “CWEN”. Ajo lindi dhe u rrit në “Idaho.”

Modelja seksi ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve prej tipareve të saj si dhe linjave perfekte.

Trista pozon vetëm me bikini pasi është një reklamuese shumë e zonja e rrobave të banjove.

Ajo numëron mbi 122 mijë ndjekës në Instagram me të cilët ndan foto tejet sensuale.

View this post on Instagram

Tahiti is the place to be.??? @maximfrance

A post shared by ?????? ?????? (@tristamikail) on

Të fundit

Aktoret më seksi meksikane që “gozhduan” shqiptarët pas ekranit

Telenovelat meksikane kanë magjepsur shqiptarët prej vitesh. Të gjithë i kujtojmë telenovelat e famshme meksikane si “Teresa”, “Kujdes nga Ëngëlli”, “Rubi”, “Fytyra e Analias” a

Rita Ora feston tre vjetorin e këngës “Anywhere”, arrin mbi 300 milionë klikime në YouTube

Këngëtarja renome ndërkombëtare, Rita Ora, po korr sukses të madh në industrinë muzikore. Që nga paraqitja e parë ajo ka zënë vend në tregun e huaj, ndërsa ka grumbulluar miliona fansa an

Modelja ruse që po i mahnit ndjekësit me tiparet e saj

Arina ka punuar në agjencinë e famshme të modeleve, Star Zagency Social dhe ka punuar gjithashtu për Harper Bazaar. Arina Nazarova numëron me mijëra ndjekës në Instagram, të cilët po shtohen

Magjepsëse dhe shumë provokuese

Ajo është një nga infuencueset më të reja të Instagramit. Bëhet fjalë për studenten nga Florida, Vicky Palacio e cila ka befasuar fansat e saj me fotot provokuese. Vicky është shumë aktive

Kim Kardashian zbuloi se sa fiton nga postimet në Instagram

Kim Kardashian ka zbuluar në një nga episodet e shfaqjes së David Letterman në Netflix, se seriali ‘Keeping Up With Kardashians’ nuk është burimi i saj kryesor i të ardhurave. Kim s

Arbana Osmani bëhet nënë për herë të dytë

Prezantuesja e njohur shqiptare, Arbana Osmani, ditën e sotme (e hënë) është bërë nënë për herë të dytë. Ajo dhe partneri i saj, regjisori Eduart Grishaj mirëpritën fëmijën e parë s

Info Tjera