Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/04/lucia.javorcekova.gallery.2021.1400x840.jpg

Niseni mëngjesin me fotot e modeles sllovake (Foto)Modelja sllovake Luçia Javorçekova mbetet në qendër të vëmendjes, falë fotove provokuese që poston rregullisht në rrjetet sociale.

31-vjeçarja se fundmi ka shpërthyer sërish me disa foto “të nxehta” të publikuara në profilin e saj në “Instagram”.

Modelja duket më seksi se kurrë, ku në një prej publikimeve të ditëve të fundit shfaqet gjysmënudo, ndërkohë që e ka mbuluar gjoksin me shalqinj.

Kujtojmë që Luçia njihet gjithashtu edhe si një fanse e futbollit, teksa shpeshherë është parë edhe në tribunat e stadiumeve.

Të fundit

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Info Tjera