Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2018/05/Zaimina-Vasjari.jpg

Një mami si Zaimina, që mahnitë me linjat trupore (Foto)

Publikuar: 18/06/2018

Këngëtarja e mirënjohur, Zaimina Vasjari, të dielen e ka festuar 31 vjetorin e lindjes dhe me këtë rast ajo ka marrë shumë urime nga fansat dhe të afërmit.

Zaimina ditëlindjen e ka festuar në një jaht dhe në rrjetin social Instagram ka mahnitur ndjekësit me fotografitë që ka publikuar, në të cilat ka pozuar në bikini të zeza, duke vënë në pah linjat trupore.

Ndonëse kanë kaluar vetëm katër muaj që kur ajo ka sjellë jetë fëmijën e saj të parë, Zaimina ka arritur që të rikthej format pas lindjes.