Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/01/noisy.png

Noizy kërkon 100 mijë komente në Instagram për të lansuar këngën “Një herë e mirë”Rep-artisti i njohur, Noizy, vazhdon të jetë ndër më të dëgjuarit sa i përket zhanrit hiphop.

Kohëve të fundit artisti është ballafaquar me disa ‘diss-a’ nga kolegë të tij, çka bëri që reperi të reagojë.

Ditë më parë ai ka bërë të ditur se për të gjithë ata që i kundërvihen, do të përgjigjet përmes një kënge.

 

Gjatë ditës së sotme (e martë) Noizy ka kërkuar një favor nga fansat, për të lansuar këngën e shumëpritur “Një herë e mirë”.

“100 mijë komente e publikoj Një herë e mirë”, ka qenë përshkrimi i tij.

Po ashtu në po të njëjtin imazh, reperi shihet me plot stil derisa po xhironte klipin e projektit të ri.

 

 

 

Të fundit

Morena Taraku vjen me poza tërheqëse, në fokus vë të pasmet e bujshme

Këngëtarja dhe njëherësh modelja, Morena Taraku, është ndër më të pëlqyerat kohëve të fundit. Përmes ndryshimit që ka bërë në dukje, ajo vazhdimisht po sjell imazhe tërheqëse, të c

Agnesa Vuthaj thotë se nuk i zgjatin lidhjet e dashurisë

Agnesa Vuthaj ishte e ftuar së fundi në emision “NIN” në Klan Kosova.  Nga biseda për përditshmërinë dhe karrierën, Agnesa u pyet edhe për jetën private. Njëra nga pyetjet që iu para

Fansat befasohen nga fotot e Rihanna-s

Rihanna është ndër këngëtaret me famë ndërkombëtare që ka treguar sukses edhe në sferën e biznesit. Artistja që një kohë të gjatë është duke shpenzuar energjinë në ‘Savage x Fent

Modelja e njohur reagon ndaj akuzave për ndërhyrje kirurgjikale gjatë shtatzanisë

Emily Ratajkowski ka mohuar akuzat se ka bërë ndërhyrje në buzë. Supermodelja 29-vjeçare, e cila është në pritjë të fëmijës së saj të parë iu përgjigj akuzave me një postim në Insta

Yllka Kuqi sjell në treg projektin e ri muzikor

Këngëtarja e njohur, Yllka Kuqi, njihet në përgjithsë për interpretimet e këngëve të saj. Artistja është edhe më e njohur për mbrëmjet muzikore, aty ku grumbullon me mijëra fansa. Në n

Pas lajmeve për ndarjen nga Patris Berisha, Tuna Sejdi bëhet e “gjallë” në rrjete sociale

Pas lajmeve se është ndarë, Tuna Sejdi ka preferuar që të mos jetë aktive gjatë këtyre muajve në rrjete sociale, pasi hera e fundit që kishte postuar ishte në nëntor të vitit 2020. Mirëp

Info Tjera