Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/12/collage-2-9-1920x1081-1.jpg

Nora Istrefi merr vëmendje me linjat trupore në fustanin transparent shkëlqyesGjatë këtyre ditëve ka qenë mjaft aktive me postime në rrjetet sociale.

Fjala është për këngëtaren e njohur të skenës shqiptare, Nora Istrefi, e cila ka mahnitur ndjekësit me imazhet që ka sjellë.

Nëna e një vajze së fundmi është shfaqur atraktive në disa imazhe të reja, të cilat kanë qarkulluar në rrjete sociale.

Siç tashmë shquhet për fizikun atraktiv, ajo ka vënë në pah linjat në një fustan transparent shkëlqyes.

Zeshkania ka bërë një paraqitje të mrekullueshme, ndërsa vazhdon të jetë në top formë.

Nora në anën tjetër ka qenë më pasive në muzikë dhe këtë vit solli vetëm një projekt të ri muzikor.

“Dy zemra” mbetet kënga e fundit dhe e vetme e Istrefit, të cilën e solli në bashkëpunim me Butrint Imerin.

Të fundit

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Luana Vjollca thekson format seksi

Veshja e ngushtë ia vizaton pjesët e trupit Luanës. Luana Vjollca nuk harron t’i mbajë të informuar ndjekësit për çdo lëvizje që bën. Moderatorja dhe këngëtarja këto ditë po qëndron

Rihanna zbulon linjat seksi

Rihanna ka sjellë tashmë vajzën ‘perfekte’ të verës në një skenë në internet. Superylli 33 vjeqar modeloi veshjen e brendshme të re me dantella nga linja Fenty gjatë ditës së

Info Tjera