Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/09/maxresdefault.jpg

Nora Istrefi shfaqet superjoshëse me fustan të verdhëKëngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, shquhet për finesën dhe elegancën e saj skenike.

Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me fansat e saj fotografi të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi, Nora ka publikuar disa fotografi të reja, ku shfaqet mjaft elegante me një fustan të verdhë.

Këngëtarja ka vënë në pah linjat e saj atraktive trupore, për të cilat tregohet gjithnjë e kujdesshme që të ndjekë me rregull ushtrimet në palestër.

Për ta bërë fotosesionin edhe më interesant, Istrefi ka pozuar pranë një veture luksoze në lagjen “Marigona”, ku edhe jeton.

Nora ka kohë që nuk ka publikuar për fansat ndonjë projekt të ri muzikor, teksa është më e angazhuar në punën e saj të re si influencuese në rrjetet sociale.

Të fundit

Zhvishet bukuroshja

Selena Gomez ka shfaqur trupin e saj me rroba banjo pas transplantimin të veshkave, duke postuar kështu një foto në Instagram këtë të enjte. Ylli i muzikës iu nënshtrua një operacioni duke m

Klaudia Pepa në vaskë

Qysh nga largimi në Itali për të vijuar karrierën si balerinë, Klaudia Pepa duket mjaft e kënaqur me jetën që po bën. Këto ditë ajo po pushon në një hotel luksoz në Vermiglio të Italis

Superbomba e Instagramit

Sonia Isaza është një modele fitnesi, bodybuilder dhe një personazh i famshëm i mediave sociale e cila është e njohur për fizikun e saj tërheqës. Me origjinë nga qyteti i Pereira, Kolumbia.

Tayna pozon pa të brendshme

Tayna nuk ndalon me imazhe të cilat i ka realizuar në Amerikë. Reperja seksi shqiptare sapo ndau një fotografi të re me fansat e saj. Në të, artistja shfaqet e zhveshur duke mbuluar pjesën e g

Ish-missi nuk i lë vend imagjinatës

Modelja amerikane, Olivia Culpo njihet për natyrën e saj të ëmbël e të rezervuar. Por një set fotografik i “Sports Illustrated” në Bali duket se ka nxjerrë pak nga vetja ish-Missin amerik

Fifi surprizon fansat

Këngëtarja e dashur për publikun Filloreta Raçi, e njohur për publikun si Fifi është treguar e rezervuar përsa i përket jetës së saj private, duke mos zbuluar identitetin e djalit qe i ka r

Info Tjera