Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/04/noraistrefi.png

Nora Istrefi shihet e veshur plot elegancë në imazhet e rejaKëngëtarja e njohur, Nora Istrefi, është ndër më të veçantat sa i përket stilit.

Në secilën paraqitje të saj, artistja mundohet që të kurojë secilin detaj në dukje.

Kështu, në disa postime në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune është parë e veshur plot elegancë.

Foto: Instastory

Me një mini-fund dhe bluzë me ngjyrë bezhë, Nora rezultoi të marrë vëmendjen e audiencës.

Padyshim që nuk la pa theksuar edhe këmbët e tonifikuara, për të cilat komentohet shumë në rrjet.

Foto: Instastory

Për të shtuar sharmin edhe më shumë, këngëtarja zgjodhi edhe një xhaketë mbi, me ngjyrë kafe.

Sa i përket projekteve muzikore, Nora ka sjellë disa hite të saj në versionin akustik.

 

Të fundit

Modelja e njohur në krahët e boksierit të njohur

Në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar modelja Marigona Krasniqi. Bukuroshja 26 vjeçare është komentuar së fundmi për një lidhje dhe fejesë me boksierin Robin Krasniqi e shkak jan

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Info Tjera