Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/04/3-4-780x439-1.png

“Nuk kam nevojë për të dashur”, Enca paralajmëron këngën “Zemër” nga DubaiArtistja e njohur, Enca Haxhia, vazhdon të jetë ndër personazhet më të komentuar në rrjet.  Ajo së fundmi është parë duke shijuar pushimet në Dubai, nga edhe po sjell imazhe atraktive për fansat.

Ndërkohë artistja ka bërë të ditur se do të sjellë edhe një këngë, titulli i së cilës është “Zemër”.

Jo vetëm që solli video duke kënduar, por çka mori më shumë vëmendje është teksti i projektit.

“Nuk kam nevojë për të dashur”, ishte një frazë e të kënduarit nga ajo.

Enca përndryshe është tejet e dëgjuar me projektet e saj, të cilat i marrin miliona klikime në YouTube.

“Nashta” është hiti saj i fundit, që u prit jashtëzakonisht mirë nga admiruesit e muzikës së saj.

Të fundit

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Info Tjera