Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/Oriola-4.jpg

Oriola Marashi e kall InstagraminOriola Marashi di si të tërheqë vëmendjen e mediave rozë falë fotove provokuese apo edhe projekteve që realizon në fushën e modelingut.

Së fundi modelja ka zbuluar se ndodhet në Turqi ku dhe po përgatit fotosesionin e saj më të ri.

Sigurisht që pak nga këto momente, Oriola i ka ndarë me ndjekësit e saj në Instastory ku shfaqet tejet se seksi e evshur me një fustan shumë të shkurtër që I tregon më shumë seç duhet.

Në sfondin e videos e kall me këngën “Hajde luj n qyqek”, duke e shoqëruar me një parakalim tejket sensual.

https://www.instagram.com/stories/oriolamarashi/2382871784661690049/

Të fundit

Kim Kardashian zbuloi se sa fiton nga postimet në Instagram

Kim Kardashian ka zbuluar në një nga episodet e shfaqjes së David Letterman në Netflix, se seriali ‘Keeping Up With Kardashians’ nuk është burimi i saj kryesor i të ardhurave. Kim s

Arbana Osmani bëhet nënë për herë të dytë

Prezantuesja e njohur shqiptare, Arbana Osmani, ditën e sotme (e hënë) është bërë nënë për herë të dytë. Ajo dhe partneri i saj, regjisori Eduart Grishaj mirëpritën fëmijën e parë s

Ashley Graham befason me foton e fundit, tërësisht lakuriq para pasqyrës

Ashley Graham është modelja më e famshme në botë, e mbushur, pikërisht prej ekspozimit të hireve të saj pa komplekse. Por pavarësisht kilogramëve mbipeshë, ajo arrin të bëjë për vete mi

Koncerti më i pazakontë që keni parë

Grupi muzikor “The Flaming Lips” janë shfaqur në një performancë muzikore të mbështjellë në flluska plastike. Banda e rrokut ka gjetur këtë mënyrë për të mbrojtur veten dhe fansat ng

Netflix mbledh ‘ekipin e ëndrrave’ në filmin e ri të Adam McKay

Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence, Meryl Streep dhe Timothy Shalame do të luajnë në filmin e ri të Adam McKay “Don’t Look Up”, prodhuar nga Netflix. Përveç tyre, rolet iu dhanë Johnny

Ndarja nga aktorja, i kushton shtrenjtë këngëtarit turk

Pas ndarjes nga ‘Eda’, këngëtari i njohur turk humb shumën e majme të parave. Ndarja e aktores turke Hande Erçel nga këngëtari turk Murat Dalkiliç ka qenë shumë e komentuar në media koh

Info Tjera