Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/Oriola-4.jpg

Oriola Marashi një ‘Lamborghini’ e vërtetëAjo është ndër modelet shqiptare që komentohet në masë të madhe në faqet rozë.

Pothuajse secila lëvizje e saj merr interes mediatik, ndërsa edhe ndonjëherë ajo jep detaje nga jeta dhe karriera profesionale.

Bëhet fjalë për bukuroshen brune, Oriola Marashi, e cila çmend ndjekësit me çdo foto që poston në rrjetet sociale.

Në një postim në rrjetin social Instagram, duke shijon pushimet në Dubai, Oriola nuk ka kursyer veten përmes veshjes së ekspozuar.

E veshur me ngjyrë të vjollcë, modelja ka vënë në fokus linjat trupore, për të cilat pëlqehet mjaft shumë.

Për aksesorë ajo ka vendosur të mbajë çantë, teksa në kokë ka vënë një kapele të lezetshme.

“Lamborgini i vjollcë”, ka shkruar ajo në përshkrimin e imazheve. Së fundmi ajo është përfolur rreth lidhjes që ka me futbollistin Eros Grezda, të cilët po dalin tashmë në mënyrë publike së bashku.

View this post on Instagram

??

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

Të fundit

Gold AG tregon gjininë e fëmijës së parë

Arian Agushi i njohur si Gold AG në industrinë e muzikës shqipe, ishte i ftuari i radhës në “Ky emër nuk ka nevojë për prezantim” me Artan Telakun në RTV Dukagjini. Jeta private e Gold AG

Dafina Zeqiri me ndryshime në dukje, bëhet me balluke

Ajo është ndër këngëtaret shqiptare që po arrin të bëjë revolucion në industrinë muzikore. Bëhet fjalë për Dafina Zeqirin, e cila që në paraqitjen e parë kishte dëshmuar se ka talent

Aktorja e famshme i jep fund beqarisë në fshehtësi të plotë

Aktorja e famshme Scarlett Johansson dhe partneri i saj Colin Jost janë martuar, çifti kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë të fshehtë. Ata i kanë thënë “Po” njëri-tjetrit

Ardian Bujupi godet me këngën e re

Ardian Bujupi dhe Gent kanë sjellë projektin e ri të tyre që po djeg rrjetin. “Jepi” quhet kënga, ajo flet për jetën e shfrenuar, mes makinash luksoze, armëve e lëndëve narkotike si “b

Modelja seksi nga Burreli që do t’iu lërë pa fjalë

Jessica Kadiu është një nga modelet më të komnetuara në mediat rozë. Pas ndarjes nga Nora Istrefi në mediat rozë u përfol se Robert Berisha kishte nisur një lidhje të re me modelen Jessica

Ndahet çifti që bënte seks dhjetë herë në ditë!

“Bënim seks dhjetë herë në ditë”, kishte deklaruar Melissas Sata në një media kohë më parë për raportet me futbollistin e njohur nga Gana, Kevin Prince-Boateng. Megjithatë, tashmë ave

Info Tjera