Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/03/5-10-780x439-1.png

Oriola Marashi ‘pushton’ pistat e modës, vë në fokus tiparet e bukurisëOriola Marashi shquhet si ndër modelet me tiparet më të bukura në estradë.

Ajo përmes imazheve në rrjet gjithmonë sjell të pathëna nga jeta personale, po ashtu edhe nga ajo profesionale.

Këto ditë modelja është parë duke udhëtuar në vende të ndryshme, pasi edhe ka qenë e angazhuar me punë.

 

Kështu, në një postim në Instagram, bukuroshja brune ka bërë të ditur se ka qenë pjesë e pistës së modës të “Guess”.

Në shumë prej imazheve ajo u pa me veshje të ndryshme, të cilat e shfaqnin tërheqëse.

 

Vlen të përmendet se edhe Oriola pati rastin të mahnit me bukurinë natyrale, për të cilën pëlqehet shumë.

Të fundit

Modelja e njohur në krahët e boksierit të njohur

Në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar modelja Marigona Krasniqi. Bukuroshja 26 vjeçare është komentuar së fundmi për një lidhje dhe fejesë me boksierin Robin Krasniqi e shkak jan

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Info Tjera