Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/01/oriola-2.jpg

Oriola përshëndet me dekolte të hapur nga RomaOriola ekspozoi gjoksin në veshjen që e zgjodhi për imazhet e reja.

Oriola Marashi këto ditë ka udhëtuar në Itali, ku po punon për kampanjën e re të brendit “Guess”.

Ajo është në mesin e disa modeleve që është përzgjedhur për fotosesionin e ri, ndërsa po punon me emra shumë të njohur.

Përmes fotografive të fundit të shkrepura në Romë, Oriola vuri në fokus gjoksin në korestin që e kishte veshur, të cilin e kombinoi me një palë pantallona të bardhë.


Modelja dukej në formën më të mirë teksa po merrte poza, teksa pozoi edhe me modelen e njohur amerikane, Natalia Braulich.

“Çdo ditë e re është një bekim. Unë kalova një fundjavë të mrekullueshme në Romë, duke filmuar për kampanjën magjike @guess @marciano. Jam shumë mirënjohëse dhe e bekuar që takova njerëz kaq të mahnitshëm, miq që u kthyen në familje, ëndrra që u kthyen në realitet. Faleminderit @paulmarciano për besimin në mua, Faleminderit @nimabenati, dhe faleminderit për të gjithë ekipin që na dha mbështetje dhe ngrohtësi. Ps: Fotografitë e bëra nga @natalia”, shkruan ajo.

Të fundit

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Info Tjera