Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/03/Kim-Kardashian-780x439-1.jpg

Pajtohen për kujdestarinë e fëmijëve pas divorcitKanye West ka rënë dakord për kujdestarinë e përbashkët të katër fëmijëve të vegjël të tij dhe Kim Kardashian.

Përgjigja e tij erdhi pas paraqitjes së divorcit nga Kardashian më 19 shkurt, kur filloi procesi i përfundimit të martesës së tyre gati shtatë vjeçare.

Në të dy regjistrimet e tyre, reperi amerikan dhe ylli i reality show-t ranë dakord që martesa e tyre të përfundonte për shkak të mosmarrëveshjeve të papajtueshme.

Ata gjithashtu kanë rënë dakord se nuk kanë nevojë për mbështetje bashkëshortore.

West dhe Kardashian kanë dy vajza; North dhe Chicago, përkatësisht shtatë dhe tre vjeç dhe dy djem; Saint, pesë dhe Psalm, i cili mbush dy muaj muajin tjetër.

Sipas regjistrimit të Kardashian, ata e mbajtën pasurinë e tyre të ndarë gjatë gjithë martesës për shkak të kushteve të një marrëveshjeje para martesore.

Ata janë ndër yjet më të njohur në botë dhe të dy janë jashtëzakonisht të suksesshëm. Martesa e tyre ishte një nga më të ndjekurat në dekadat e fundit.

Të fundit

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Info Tjera