Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/01/tuna-840x420-1.jpg

Pas lajmeve për ndarjen nga Patris Berisha, Tuna Sejdi bëhet e “gjallë” në rrjete socialePas lajmeve se është ndarë, Tuna Sejdi ka preferuar që të mos jetë aktive gjatë këtyre muajve në rrjete sociale, pasi hera e fundit që kishte postuar ishte në nëntor të vitit 2020.

Mirëpo, dje këngëtarja u rikthye në Instagram, ku me anë të fotove e videove që publikoi tregoi se është në Mavrov, ku po shijon pushimet dhe borën.

Sejdi nuk e tregoi se kush po e shoqëron gjatë këtyre ditëve përveç djalit të saj dhe duket se ka vendosur të mos reagojë për lajmet e ndarjes.

Vitin e kaluar ajo i ndryshoi mbiemrin djalit të saj Tianit në rrjetet sociale, duke i hequr atë të bashkëshortit dhe vendosur të vetin, si dhe hoqi nga lista e personave që ai ndjek, Patris Berishën.

Gjithashtu, gjatë një interviste në “Soiree”, Patrisi u shpreh se marrëdhënia e tyre është e komplikuar, duke shtuar se nuk janë as bashkë e as të ndarë.

Të fundit

Genc Prelvukaj lanson këngën e re “Sa here”

Këngëtari Genc Prelvukaj ditën e sotme (e mërkurë) ka sjell këngën e re. “Sa here” titullohet kënga e tij më e rë, e cila po ashtu është shoqëruar me një videoklip. Tekstin e ka shkr

Tuna Sejdi publikon foto topless

Publikimi i fotove të vjetra duket se po kthehet në një trend. Së fundmi, edhe Tuna Sejdi është bërë nostalgjike dhe ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto të realizuar gjasht

Çiljeta Xhilaga zbulon pasionin e fshehtë: Kam dëshirë të kem…

Këngëtarja shqiptare, Çiljeta Xhilaga ka zbuluar dëshirën e saj në të ardhme. Kur u pyet se cili do të jetë projekti i radhës për publikun ajo u përgjigj: “Faktikisht në një të ardhme

Halle Berry shfaq fizikun e formësuar përmes ushtrimeve në palestër

Ajo është sinonim për fjalët si ‘fizik i formësuar’, pasi edhe gëzon aftësi të shumta. Dhe Halle Berry tashmë ta treguar dhe po e dëshmon vazhdimisht se mosha është vetëm një numër,

Georgina seksi me rroba banje për revistën e njohur italiane

Georgina Rodriguez, rrëmbeu gjithë vëmendjen me paraqitjen e fundit. E njohur për pamjen e saj mjaft aktive dhe që e shfaqë gjithmonë në rrjetet sociale, partnerja e Ronaldos ka vendosur të s

Morena Taraku vjen me një imazh interesant, mbështillet me një gjarpër me gurë shkëlqyes

Gjithmonë prej këngëtares dhe njëherësh modeles, Morena Taraku, vijnë shumë të papritura. Bukuroshja di përherë që të mahnitë ndjekësit e saj, të cilët e përkrahin në çdo lëvizje t

Info Tjera