Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/03/Kim-Kardashian-780x439-1.jpg

Pas procedurës për divorc, Kim po fokusohet në karrierën si avokateKim Kardashian duket se të gjithë energjinë që ka do ta transferojë në një sferë tjetër të jetës.

Derisa në rrjet janë duke qarkulluar lajme të shumta për divorcin e saj me Kanye West, ajo ka zgjedhur një rrugë tjetër, shkruan Mirror.

Kjo do të thotë që nëna e katër fëmijëve do të fokusohet më shumë në karrierën si avokate, për të cilën edhe po kryen studime.

Thuhet se Kim po zgjohet në orët e hershme të mëngjesit, për të shfletuar të dhënat që i duhen për profesion.

Bukuroshja brune përndryshe po dëshiron që pas studimeve, të mos jetë një yll televiziv.

Ndërkohë, ajo është duke qëndruar në rezidencën që e ndante me reprin dhe katër fëmijët e tyre.

Të fundit

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Info Tjera