Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2018/02/elit-4.jpg

Pasi u tregua raciste, Vesa kërkon falje (Foto)

Publikuar: 24/02/2018

Një postim qesharak e ka publikuar në Instastory.

Këngëtarja Vesa Luma në këtë rrjet social ka hedhur një fotografi ku tha se jeta është si këngëtarja Rihanna, e bukur por e zezë.

E ky post ndonëse me shaka, u bë shkak që ajo të quhet raciste.

Prandaj, përmes një foto tjetër të postuar në Intastory, Vesa ka kërkuar falje duke thënë se nuk ka dashur ta ofendojë askënd dhe se herën tjetër do të jetë më e kujdesshme në postet e saj.