Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/adelina.jpg

Përmes një imazhi atraktiv, Adelina Berisha paralajmëron këngën e reAdelina Berisha, në llogarinë e saj në Instagram ka bërë të ditur se po rikthehet me një projekt të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka publikuar një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur me një minifund dhe bluzë të shkurtër, ndërsa dukej në formë të mirë.

Ajo dukej joshëse me flokë kaçurrela, ndërsa pranoi komente pozitive edhe nga ana e ndjekësve të saj.

“Së shpejti”, ka shkruar ajo sipër fotografisë, duke mos dhënë më shumë detaje rreth këtij projekti. Kujtojmë se “Loti im” titullohet kënga e fundit e Adelina Berishës. 

Të fundit

Ja ku po e kalon Fjolla Morina arrestin shtëpiak

Fjolla Morina është banorja me e re e Kukësit, pas masës “arrest shtëpie” që iu dha nga Gjykata pasi u arrestua me dy pistoleta me vetë gjatë kohës që po hynte në territorin shqiptar. M

Irkenc Hyka publikon këngën, befason Zaimina

Irkenc Hyka ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “A kishe zemër”. Fillimisht u mendua se kënga do të jetë në bashkëpunim me këngëtare, Zaimina Vasjari me të cilën shihen në fot

Capital T jep lajmin e mirë për fansat

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Capital T ka dhënë të tjera detaje në lidhje me albumin “Skulpturë”. Ai ka zbuluar se pjesa e dytë e këtij albumi do të publikohet më datën

Zhvishet bukuroshja

Selena Gomez ka shfaqur trupin e saj me rroba banjo pas transplantimin të veshkave, duke postuar kështu një foto në Instagram këtë të enjte. Ylli i muzikës iu nënshtrua një operacioni duke m

Klaudia Pepa në vaskë

Qysh nga largimi në Itali për të vijuar karrierën si balerinë, Klaudia Pepa duket mjaft e kënaqur me jetën që po bën. Këto ditë ajo po pushon në një hotel luksoz në Vermiglio të Italis

Superbomba e Instagramit

Sonia Isaza është një modele fitnesi, bodybuilder dhe një personazh i famshëm i mediave sociale e cila është e njohur për fizikun e saj tërheqës. Me origjinë nga qyteti i Pereira, Kolumbia.

Info Tjera