Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/03/Screenshot_20210312-185358_Instagram.jpg

Pozat e mrekullueshme të Demi Rose, sjell pamje nga prapaskenat e fotosesonitDemi Rose është padyshim ndër personat më të pëlqyer në fushën e modelingut.

Ajo asnjëherë nuk i kursen pozat atraktive për fansat, të cilët e përkrahin në secilin hap të saj.

Në disa postime të fundit në rrjetin social Instagram, Demi ka publikuar pamje nga prapaskenat e fotosesionit të ri.

Derisa herëve të tjera modelja josh me veshjen, kësaj radhe ajo zgjodhi që të jetë e gjitha e zhveshur.

Pamjet e ofruara e shfaqin bukuroshen brune në një lëndinë, derisa merrte poza provokuese para kamerës.

Vlen të përmendet se ajo është e njohur për sete të tilla, duke vënë në pah gjithmonë tiparet e bujshme trupore.

Ndërkohë, Demi është duke qëndruar në Ibiza, që nga fillimi i pandemisë coronavirus.

Të fundit

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Luana Vjollca thekson format seksi

Veshja e ngushtë ia vizaton pjesët e trupit Luanës. Luana Vjollca nuk harron t’i mbajë të informuar ndjekësit për çdo lëvizje që bën. Moderatorja dhe këngëtarja këto ditë po qëndron

Rihanna zbulon linjat seksi

Rihanna ka sjellë tashmë vajzën ‘perfekte’ të verës në një skenë në internet. Superylli 33 vjeqar modeloi veshjen e brendshme të re me dantella nga linja Fenty gjatë ditës së

Info Tjera