Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2018/04/boyyse.jpg

Princi zbulon aksidentalisht gjininë e foshnjes pak ditë para se Kate të lindë

Publikuar: 13/04/2018

Pritjes së ëmbël të Katë Middleton shumë shpejtë do t’i vijë fundi.

Dukesha është në javët e fundit të shtatzënisë, e që prek kohës kur lajmi i gëzueshëm u bë publik, pallati mbretëror Kensington nuk ka dhënë shumë detaje të tjera.

Por, duket se ka qenë vetë Princi William ai që mund të ketë zbuluar aksidentalisht gjininë e foshnjes së palindur.

Pas një ndeshje futbolli, Princ William i entuziasmuar për fitoren, ka shprehur emocionet dhe për fëmijën e tretë që do të vijë në jetë. Ai u ka thënë fansave që do të insistojë t’ia vendosë djalit emrin Jack.. pas disa sekondash, kur kuptoi që kishte nxjerrë “sekretin mbretëror” William shtoi, ose Jackie.

Ndonëse ky emër nuk ka qenë në listën e emrave të mundshëm mbretërorë njerëzit tashmë janë të bindur se Kate do të sjellë në jetë një djalë, një vëlla të vogël për Princin George dhe Princeshën Charlote.