Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/11/miley-cyrus-son-feat-avec-dua-lipa-devrait-sortir-prochainement-1000.jpg

Publikuan këngën e re bashkë, Dua Lipa dhe Miley Cyrus akuzohen për kopjim të videoklipitBanda e pop-it “Dream Wife” ka akuzuar Miley Cyrus dhe Dua Lipën për kopjim të videoklipit të tyre.

Dua dhe Miley kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor “Prisoner”, videoklipi i të cilit është shumë kaotik, sipas “Mirror”.

Por, “Dream Wife” ka reaguar nëpërmjet një postimi në Instagram, ku pretendon se videoklipi i vajzave është një kopje e videoklipit të tyre tek kënga “So When You Gonna…”, e cila u publikua në maj.

Tek të dyja videot vihet re një foto e realizuar “brenda një goje të hapur”, ku duken edhe dhëmbët.

Grupi i pop-it publikoi një seri fotosh në Intsastory, ku tregonin krahasimet midis dy videoklipeve dhe ku akuzonin vajzat për vjedhje.

Një imazh tregon Miley dhe Dua duke performuar, ndërsa një tjetër pamje tregon Dream Wife në skenë në një pozë të ngjashme në videon e tyre.

Grupi gjithashtu postoi një imazh të Miley-t që mbante një kitarë pranë udhëheqësit të grupit, ndërkohë Alice ka bërë të njëjtën gjë në videoklipin e publikuar në maj, me të dyja shihet përmes hapjes me gojë të hapur.

Të fundit

“Bomba e Playboy” që do t’iu lërë pa gjumë

Ajo është modelja më e nxehtë e revistës së famshme Playboy. Bëhet fjalë për Lindsey Pelas bukuroshja bjonde e cila numëron plot 8.7 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram. Modelja k

Donald Veshaj dhe Bora Zemani nuk ndalin së shprehuri dashurinë edhe në rrjetet sociale

Donaldi di si ta bëjë të lumtur partneren e tij Bora Zemanin. Së fundmi aktori dhe prezantuesi shqiptar ka realizuar një portret shumë të bukur të moderatores. Aktori ka postuar një video ku

Bjondina që “tërbon” Instagramin

Ylli i “Love Islands”, Eve Gale u bë e njohur pasi konkurroi së bashku me të motrën binjake në realityshoën e famshëm. Bukuroshja ka një fizik marramendës dhe tërheq vëmendjen me pozat

Olta Gixhari provokon e zhveshur nga shtrati

Olta Gixhari shquhet për format që ka të cilat nuk heziton ti ekspozojë. Kohën e fundit jo rrallë herë ajo provokon nga shtrati. Janë linajt e trupit të saj, ato që bien më shumë në sy. E

Dua Lipa me dy këngë në top listën e këngëve më të mira në Britani

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, po vazhdon të shijojë suksese të shumta në tregun internacional të muzikës. Aktualisht, ajo ka dy këngë në top listën e 10 këngëv

Dafina Zeqiri dhe Yll Limani po sjellin një bashkëpunim?!

Po nëse ju themi se Dafina Zeqiri dhe Yll Limani po sjellin një bashkëpunim? Nuk e dimë sa të vërteta janë këto zëra, por fansat po aludojnë së fundmi se dyshja ka bashkuar forcat për të

Info Tjera