Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/03/auto_rihanna-12-600x3601615233321-1.jpg

Reperi i famshëm pranon publikisht romancën me Rihanna-nReperi i njohur, A$AP Rocky sapo konfirmoi lidhjen e tij me Rihanna-n.

Ai foli për herë të parë në një intervistë për “GQ”, ku e quajti këngëtaren zonjën e tij dhe dashurinë e jetës, shkruan “Daily Mail”.

A$AP Rocky nuk dha shumë detaje, përveçse u shpreh se nuk ishte ndjerë ndonjëherë më mirë se kaq, pasi kishte gjetur të duhurën.

Gjithashtu ai foli edhe për dëshirën e madhe për t’u bërë baba një ditë.

Gjithashtu ai la të kuptohet se në të ardhmen mund të kemi një martesë mes tij dhe Rihanna-s, por kjo nuk dihet ende me siguri.

Ndër të tjera artisti ka treguar se bashkë me Rihanna-n kanë bërë një udhëtim në të gjithë vendin me një autobus turneu gjatë periudhës së karantinës.

A$AP Rocky është shyprehur se Rihanna e ka inspiruar për një pjesë të madhe të këngëve të tij në të ardhmen dhe se ajo është e para që i jep mendimet rreth projekteve.

Çifti kaloi pushimet së bashku, dhe një burim tha:

“Kalimi i Krishtlindjeve së bashku ishte një hap që e qartësoi marrëdhënien midis Rihanna-s dhe A$AP. Ata e kanë njohur njëri-tjetrin për aq kohë sa janë dhe miq dhe në një mjedis pune, gjë që e bën kaq të lehtë për ta të shkojnë mirë, të udhëtojnë së bashku dhe të përfshihen në jetën e njëri-tjetrit në mënyrë të plotë. Ata gjithmonë kalojnë një kohë kaq të mirë së bashku dhe padyshim që duken të dashuruar.”

Të fundit

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Info Tjera