Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/03/auto_Rihanna-11589299265.jpg

Rihanna gati ta publikojë këngën më të reNëntë herë fituesja e Grammy, Rihanna ngacmoi me komentin duke shkruar së shpejti do të publikojë një këngë të re.  Diva e muzikës pop po festonte momentin historik të të qenit artistja e parë femër me ngjyrë që ka një album të kalojë pesë vite rresht në Billboard 200.

“Mirënjohëse për mbështetjen e fansave në rrethin tim”, shkroi Riri – e cila mburret me 330.1 milion ndjekës të mediave sociale. “Urime për të gjithë ata që kontribuan në këtë epokë, faleminderit ekip”, ka shkruar tutje Rihanna.

Një përdorues i Instagramit e nxiti atë të tregonte se shumë shpejti do lansojë një këngë, Rihanna u përgjigj: “Mendoj se duhet së shpejti”.

Ishte azhurnimi i parë që CEO i Fenty Beauty ka dhënë për albumin e saj të nëntë në studio të vonuar prej shumë muajsh pas paralajmërimit.

“Unë jam gjithmonë duke punuar në muzikë dhe kur të jem gati ta jap atë në mënyrën që unë ndjehem e mirë, do të dalë,” tha artistja e njohur korrikun e kaluar për ET.

“Ju nuk do të zhgënjeheni kur të ndodhë. Do të jetë e vlefshme. Unë nuk do ta nxjerr vetëm sepse njerëzit po presin. Është zgjatur kaq shumë, do ta bëj të vlefshme”, ka thënë Riri.

Të fundit

Dua Lipa e nis ditën me disa poza atraktive

Mëngjesin e sotëm, Dua e nisi me disa fotografi, ku shfaqet e veshur me këmishë nate të zezë, ndërsa dukej shumë e freskët. Ajo pozoi pranë një vazoje të madhe me lule, ndërsa mori poza j

Pajtohen për kujdestarinë e fëmijëve pas divorcit

Kanye West ka rënë dakord për kujdestarinë e përbashkët të katër fëmijëve të vegjël të tij dhe Kim Kardashian. Përgjigja e tij erdhi pas paraqitjes së divorcit nga Kardashian më 19 shk

Xhensila Myrtezaj vë në dukje tiparet e bukurisë më imazhet e realizuara mes lulesh

Artistja e njohur shqiptare para dy ditësh festoi ditëlindjen e saj të 28-të. Fjala është për Xhensila Myrtezaj, e cila është aktive me prurjet muzikore, por edhe me postimet nga përditshmë

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani janë një nga çiftet që po formohen në Përputhen. dyshja ka patur shumë zënka dhe debate mes tyre dhe duket se vijonë edhe pasi janë deklaruar vetëm për nëjri

Emina Cunmulaj shtatzënë për herë të tretë

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj do të bëhet sërish nënë. Ajo e ka dhënë lajmin përmes një postimi në Instagram, ku shfaqet në një foto me dy vajzat e saj. Me barkun e rrumbullakosur, e ve

“Nuk kam nevojë për të dashur”, Enca paralajmëron këngën “Zemër” nga Dubai

Artistja e njohur, Enca Haxhia, vazhdon të jetë ndër personazhet më të komentuar në rrjet.  Ajo së fundmi është parë duke shijuar pushimet në Dubai, nga edhe po sjell imazhe atraktive pë

Info Tjera