Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/06/Dhurata-Dora.jpg

Rikthehet Dhurata Dora (Video)Pas një kohe pauzimi, këngëtarja shumë e dashur Dhurata Dora ka vendosur të godas këtë verë me një këngë të re.

Projekti më i ri titullohet “Ferrari”.

Ajo që e dallon këtë projekt me të tjerët, është stili i ri i Dhuratës.

Të fundit

Lady Gaga: Bëhu vetvetja, por mbaje maskën

Në një postim në Instagram, Lady Gaga shfaqi një foto të vetes me maskën ku shkruan “Cromatica”, duke shtuar edhe një thënie. “Bëhuni vetvetja, por mbani maskën! Besoj në të qenit t

Kanye West deklaron se ai po kandidon për president në zgjedhjet e vitit 2020

Kanye West ka deklaruar se po kandidon të jetë presidenti i Shteteve të Bashkuara. Reperi 43-vjeçar njoftoi përmes Twitter se ai ka aspirata që një ditë të bëhet lideri botëror dhe sugjeroi

David dhe Victoria Beckham festojnë përvjetorin e 21-të

Beckhams festuan përvjetorin e 21-të të dasmës të Shtunën, dhe të dy David dhe Victoria ndanë video montazhe  të mbushura me foto hedhëse që përcillnin marrëdhëniet e tyre nga vitet

Kënga e Prishtinës vazhdon suksesin (Video)

Kënga e Prishtinës e sjellë nga grupi Epoka ’94 po pritet mirë nga adhuruesit e këngës. Kur kanë kaluar vetëm 5 ditë nga lansimi i video klipit, kënga ka arritur të ketë mbi 33 mijë shi

Këngëtarja Anxhela Peristeri vjen me këngën më të re (Video)

Këngëtarja e mirënjohur Anxhela Peristeri nga Shqipëria, ditë më parë  ka lansuar këngën e saj më të re “Dashni”. 

Dua Lipa: Prishtina dhe Londra janë pjesë e imja (Foto)

Artistja shqiptare Dua Lipa, së fundi është bërë pjesë e revistës “ELLE”. 24 vjeçarja ka folur për shumë gjëra, mes të cilave edhe për shpërnguljen nga Kosova në Angli. Dua Lipa me

Info Tjera