Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/11/ritaora_125856111_367688404305695_3363632572607400509_n-e1605893293145-780x439-1.jpg

Rita Ora fokuson gjoksin e formësuar përmes dekoltesë së hapurKëngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora, çdo ditë e më shumë po merr vëmendje të audiencës.

Ajo përmes paraqitjeve unike, po grumbullon mijëra admirues, të cilët e përkrahin vazhdimisht, shkruan Daily Mail.

30-vjeçarja në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, ka ndarë disa imazhe mjaft provokuese.

(Foto: Instagram)

Ajo shfaqet me pak makijazh, kurse në fokus është vënë gjoksi i rrumbullakosur, përmes dekoltesë së hapur.

Ndërsa në disa të tjera, Rita është parë duke marrë poza provokuese, me ç’rast theksonte tiparet e tjera trupore.

(Foto: Instagram)

Përndryshe, për bukuroshen bionde po flitet edhe për një fejesë me Romain Gavras, për të cilën nuk është prononcuar ende. 

Të fundit

Çfarë ndryshime solli virusi te Bebe Rexha

Këngëtarja me prejardhje shqiptare dhe famë botërore, Bebe Rexha, së fundmi e ka bërë të ditur lajmin se kishte vendosur ta ndryshojë albumin e saj, pasi prindërit iu infektuan me koronaviru

Tayna vazhdon me poza provokuese nga pushimet

Tayna është njëra ndër reperet më të dashura të publikut shqiptar. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku ndan foto dhe video nga përditshmëria, së fundi ajo ka udhëtuar me pushime

Luana Vjollca vjen me ndryshimin e radhës, josh fansat me paraqitjen

Prezantuesja dhe njëherësh këngëtarja, Luana Vjollca, përherë pëlqehet për stilin e saj. Bukuroshja në pothuajse të gjitha paraqitjet e saj mundohet që të kurojë secilin detaj, duke joshu

Hiti po afron! Getoari, Ermali dhe Majk zbulojnë detaje nga bashkëpunimi i shumëpritur

Pak ditë më parë këngëtari Ermal Fejzullahu njoftoi se së shpejt do ti vinte me një bashkëpunim me Ghetto Geasy dhe Majk. Ai u shpreh se projekti është gati, sepse xhirimet kanë përfunduar

Jennifer Lopez shfaqet atraktive në fotosesionin me nënën dhe vajzën e saj

Ajo vendosi të ndahej me të fejuarin e saj këtë fillim të pranverës dhe është përqendruar në familjen e saj. Andaj, Jennifer Lopez dukej përplot stil në disa postime të fundit që ka shp

Kendall Jenner tregon se ka vuajtur nga ankthi

Kendall Jenner në një intervistë të fundit me Vogue është hapur në lidhje me betejën e saj me ankthin në bisedë me disa profesionistë të shëndetit mendor. “Mbaj mend që isha me të v

Info Tjera