Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/rita11597497108-e1599136619790.jpg

Rita Ora i çmendi fansat me bikini (Foto)Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora është shumë aktive në Instagram.

Pasi kaloi pjesën më të madhe të karantinës në shtëpinë e saj londineze me bikini dhe kostum plazhi këngëtarja ka kaluar verën e nxehtë pothuajse e zhveshur.

’Mezi po pres t’ju tregoj atë që kam përgatitur për ju’, shkroi Rita në Instagram teksa shfaqet në formë të shkëlqyer me bikini ari të Oseree, mbi një shkëmb në Greqi.

Ylli i pop-it ka kaluar disa javë së bashku me miqtë dhe familjen e saj në një vilë ëndrrash në Korfuz, ku me shumë gjasa është përqendruar edhe tek projektet e reja të saj.

Sigurisht që Ritës nuk i ka munguar inspirimi në këtë parajsë greke, teksa ndjekësit kanë shijuar fotot e saj provokuese dhe topless.

Janë të shumta fotot seksi me bikini me te cilat ylli është fotografuar gjatë pushimeve.

Më të bukura dhe me fantazi janë ato leopard të Reina Olga dhe me lule të Leslie Amon.

Atje ajo preferoi të vishte bikini të ndarë të Hunza G.

Në fund të gushtit në Capri në një event bamirësie, ajo u shfaq elegante me një komplet të zi.

Pavarësisht modeleve të zgjedhura sensualiteti i saj është gjithmonë në maja.

Të fundit

Ja kush do përfaqësojë Shqipërinë në ‘Miss Universe’

Mbrëmjen e djeshme u zhvillua eventi Miss Universe Albania & Kosova, ku u zgjodh edhe vajza që do të përfaqësojë Shqipërinë në Miss Universe. Gara mes vajza që konkurronin për të përf

Dafina Zeqiri shkëlqen në imazhet me fustanin e kuq

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, njihet për stilin e veçantë gjatë paraqitjeve skenike. Përpos kësaj, ajo është unike edhe në projektet muzikore, të cilat po thyejnë rekorde

Blero paralajmëron publikimin e këngës “Merri sytë e mi”

Blero Muharremi vazhdon të jetë ndër këngëtaret që pëlqehet në mase nga audienca e gjerë. Ai përmes rrjeteve sociale mban të azhurnuar mijëra fansa të tij, të cilët shprehin gatishmëri

Luana çokolata

Nuk po ndalet Luana. Ajo ka shkrepur tri fotografi të reja në Instagram. E në këto foto, Luana Vjollca duket më seksi se kurrë më parë. Ajo duket si një ‘çokollatë’ nga ngjyra e lëkur

Italianja ‘hot’ me format perfekte

Elisa de Panicis është një modele italiane shumë e përfolur në mediat e huaja. Ajo është bërë e njohur prej pjesëmarrjes së saj në reality shown Grande Fratello dhe së fundi si e dashura

Dua Lipa duket për bukuri

Dua Lipa po vazhdon t’i befasoj fansat e saj. Këtë herë jo me muzikë, por me foto. Këngëtarja e njohur ka postuar disa foto ku shihet me një fustan të shkurtë dhe që ia ka shfaqur si ësht

Info Tjera