Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/rita9-780x439-1.jpg

Rita Ora merr ngjyrë gjatë pushimeve në IbizaAjo ndodhet në Ibiza për një pushim veror bashkë me të dashurin e saj Romain Gavras, motrën Elenën dhe miqtë e saj.

Rita Ora dukej në çdo centimetër me stil, ndërsa u nis për darkë veshur me një fustan të bardhë dhe një shami të bardhë në kokë të enjten, shkruan DailyMail.

Këngëtarja, 29 vjeçare, dukej edhe më tërheqëse me një palë sandale me gurë argjendi, që i dhanë një pamje edhe më tërheqëse.

Interpretuesja e hitit “Anywhere” për aksesorë kishte vënë një palë syze dielli me ngjyrë të verdhë.

Rita dukej në disponim ndërsa doli nga restoranti “Ses Boques” me grupin e saj të vajzave.

Më herët gjatë ditës, Rita ndau me ndjekësit në Instagram disa fotografi atraktive me bikini.


Këngëtarja dukej e bujshme në rrobat e saj të banjës me shkëlqim ari.

Rita ka qenë shumë e përfolur gjatë këtyre ditëve për pamjet paparaci, që e shfaqin atë gjatë pushimeve në krahët e të dashurit të saj. 

/telegrafi

Të fundit

Dafina Zeqiri shkëlqen në imazhet me fustanin e kuq

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, njihet për stilin e veçantë gjatë paraqitjeve skenike. Përpos kësaj, ajo është unike edhe në projektet muzikore, të cilat po thyejnë rekorde

Blero paralajmëron publikimin e këngës “Merri sytë e mi”

Blero Muharremi vazhdon të jetë ndër këngëtaret që pëlqehet në mase nga audienca e gjerë. Ai përmes rrjeteve sociale mban të azhurnuar mijëra fansa të tij, të cilët shprehin gatishmëri

Luana çokolata

Nuk po ndalet Luana. Ajo ka shkrepur tri fotografi të reja në Instagram. E në këto foto, Luana Vjollca duket më seksi se kurrë më parë. Ajo duket si një ‘çokollatë’ nga ngjyra e lëkur

Italianja ‘hot’ me format perfekte

Elisa de Panicis është një modele italiane shumë e përfolur në mediat e huaja. Ajo është bërë e njohur prej pjesëmarrjes së saj në reality shown Grande Fratello dhe së fundi si e dashura

Dua Lipa duket për bukuri

Dua Lipa po vazhdon t’i befasoj fansat e saj. Këtë herë jo me muzikë, por me foto. Këngëtarja e njohur ka postuar disa foto ku shihet me një fustan të shkurtë dhe që ia ka shfaqur si ësht

Bluza shumë e shkurtër ‘tradhëton’ Kinsey Wolanskin

Kinsey Wolanski vazhdon të publikojë momente nga përditshmëria e saj, duke i informuar ndjekësit për çdo të re rreth saj. Së fundi, ajo pozoi e veshur me një fustan dhe bluzë tejet të shku

Info Tjera