Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/03/rita-ora.jpg

Rita Ora merr vëmendjen me fustanin e ekspozuar në fotografitë e funditAjo aktualisht po shijon një udhëtim të zgjatur pune në Sydney, ku po shërben si mentore në sezonin më të ri të “The Voice Australia”.

Dhe Rita Ora ishte e sigurt për të vendosur impulse fluturuese ndërsa ajo tregoi figurën e saj për t’u patur zili në disa fotografi që ajo i ndau me ndjekësit e saj në Instagram të martën, shkruan DailyMail.

Këngëtarja 30 vjeçe, dukej e bujshme ndërsa pozonte me një fustan të zi që zbulonte linjat e saj trupore, me detaje që i bënte fansat të kishin një vështrim të shkurtër në kornizën e saj të hollë.

Rita rriti gjatësinë e saj në një palë taka të zeza që plotësonin ansamblin e saj, ndërsa pozonte e mbështetur në një mur.

Ajo i shtoi një pamje vezulluese dukjes së saj me një byzylyk prej ari dhe një numër të gjerdanëve që përshtateshin.

Foto: Rita Ora/Instagram

Këngëtarja i la flokët e saj bionde kaçurrela në një formë të çrregullt, ndërsa theksoi tiparet e saj të bukura duke vënë një buzëkuq të kuq.

Në diçiturën e saj, Rita ndau një citim frymëzues nga mogulli i ndjerë i modës, Karl Lagerfeld duke shkruar: “Askush nuk është kurrë e veshur shumë, ose e veshur pak me një fustan të zi të vogël”.

Foto: Rita Ora/Instagram

Ndërkohë, ishte e ëma e saj, Vera Sahatçiu – Ora, ajo e cila e ngacmoi me një koment të bijën, ashtu siç bën zakonisht.

“Zemra, bre peni i hollë”, shkroi ajo në komentin e saj, referuar fustanit të hapur të vajzës së saj, teksa me të parë këtë, shumë prej fansave të saj kanë reaguar me komente tjera me të qeshura.

Të fundit

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Info Tjera