Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/03/Untitled-design-2-10.jpg

Rita Ora nga Australia vë në dukje fizikun perfekt në bikiniAjo është zhvendosur përkohësisht në Sidnei derisa po xhiron edicionin Australian The Voice.

Rita Ora dukej se po i shfrytëzonte në maksimum plazhet e klasit botëror të vendit dhe ndau disa fotografi në rrjete sociale.

Këngëtarja dhe personaliteti televiziv e shfaqi belin e saj të hollë me një palë bikini jargavan me një shpatull ndërsa në qafë mbante edhe gjerdanë prej ari.

 

Prodhuesja e hitit “Hot Right Now” kishte tërhequr nga pas flokët e saj bionde derisa i shiheshin të lagura nga uji.

Kjo paraqitje e Ritës vjen një ditë pasi albumi i saj “Phoenix” u bë multi-platin në Australi.

Këngëtarja mori pjesë në një ngjarje të veçantë në Warner Music Australia për të shënuar rastin dhe dukej mahnitëse me një fustan të zi xhaketë.

Në ndarjen e fotografive përmes Instagramit, Rita buzëqeshi me kënaqësi ndërsa iu dha pllaka ku edhe tregoi figurën e saj mahnitëse.

Ndryshe, Rita kohët e fundit u zotua të hiqte dorë nga stili i jetës pas skandaleve të saj të ashpra në Mbretërinë e Bashkuar në fund të vitit të kaluar.

Në një intervistë të re, muzikantja pranoi se ajo nuk mund të bëj atë që bëja më parë që kur mbushi 30 vite dhe e vlerësoi vendimin e saj të ri për t’i mundësuar asaj të këndonte më mirë.

Këngëtarja bëri bujë kur shkoi kundër rregullave të rrepta të karantinës për të mbajtur një festë 30-vjetori të ditëlindjes në restorantin Casa Cruz në Notting Hill, Londra perëndimore pas një udhëtimi në Afrikën e Veriut, megjithë kufizimet e koronavirusit në atë kohë.

Të fundit

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Info Tjera