Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/07/krkrkrk.jpg

Rita Ora relaksohet me të dashurin në Ibiza (Foto)Rita Ora po shijon pushimet me të dashurin e saj producent Romain Gavras teksa çifti lundronte në një barkë së bashku me miqtë e tyre gjatë qëndrimit në ishullin spanjoll të Ibiza.

Çifti janë në pushimet e tyre të para pas izolimit të koronavirusit dhe po përpiqeshin të merrnin maksimumin në Spanjë, megjithë një rritje të numrit të infeksioneve atje.

Grupi kishin marrë një barkë të vogël për lundrimin piktoresk përgjatë bregdetit të Ibiza.

Rita 29 vjeçare mbante një bikini rozë dhe shfaqte fizikun e tonifikuar, ndërsa 39 vjeçari Romain mbante rrobabanjo të zeza teksa kërcente në ujë nga pjesa e prapme e barkës.

Megjithse ishin të rrethuar nga shumë miq, çifti dukej se kishin sy vetëm për njëri-tjetrin, teksa producenti i videove muzikore bënte shaka me këngëtaren duke e shtyrë në ujë teksa ajo përgatitej të hidhej.

Me rritjen e temperaturave në ishujt spanjollë, Rita iu rikthye zakonit të vjetër duke dalë ‘topless’, pasi uli pjesën e sipërme të bikinit duke qëndruar në barkë, teksa Romain e shikonte.

Të fundit

Ja ku po e kalon Fjolla Morina arrestin shtëpiak

Fjolla Morina është banorja me e re e Kukësit, pas masës “arrest shtëpie” që iu dha nga Gjykata pasi u arrestua me dy pistoleta me vetë gjatë kohës që po hynte në territorin shqiptar. M

Irkenc Hyka publikon këngën, befason Zaimina

Irkenc Hyka ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “A kishe zemër”. Fillimisht u mendua se kënga do të jetë në bashkëpunim me këngëtare, Zaimina Vasjari me të cilën shihen në fot

Capital T jep lajmin e mirë për fansat

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Capital T ka dhënë të tjera detaje në lidhje me albumin “Skulpturë”. Ai ka zbuluar se pjesa e dytë e këtij albumi do të publikohet më datën

Zhvishet bukuroshja

Selena Gomez ka shfaqur trupin e saj me rroba banjo pas transplantimin të veshkave, duke postuar kështu një foto në Instagram këtë të enjte. Ylli i muzikës iu nënshtrua një operacioni duke m

Klaudia Pepa në vaskë

Qysh nga largimi në Itali për të vijuar karrierën si balerinë, Klaudia Pepa duket mjaft e kënaqur me jetën që po bën. Këto ditë ajo po pushon në një hotel luksoz në Vermiglio të Italis

Superbomba e Instagramit

Sonia Isaza është një modele fitnesi, bodybuilder dhe një personazh i famshëm i mediave sociale e cila është e njohur për fizikun e saj tërheqës. Me origjinë nga qyteti i Pereira, Kolumbia.

Info Tjera