Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/03/rita-ora-1.jpg

Rita Ora shfaqet sensacionale me stilin unik në SydneyAjo është duke shijuar në maksimum udhëtimin për punë në Sydney.

Dhe Rita Ora duket se po kuron çdo detaj në paraqitjen e saj, për të marrë vëmendje më pas në paraqitje, shkruan Daily Mail.

30-vjeçarja është parë me një veshje plot stil, teksa vuri në pah edhe rregullimin e mrekullueshëm të flokëve.

Në pjesën e sipërmes bukuroshja bionde kishte një bluzë të bardhë, që i kishte e kombinuar me pantallona të zeza.

Padyshim që aksesorë nuk mungojnë në asnjë dukje të artistes, derisa këtë herë ishte e mbuluar me byzylykë prej ari.

Këngëtarja ndër të tjera arriti në vendin e destinuar me nja makinë luksoze, që ishte me ngjyrë rozë.

Ndërkohë theksojmë se Rita do të jetë pjesë e panelit në kompeticionin “The Voice”.

Të fundit

Dua Lipa e nis ditën me disa poza atraktive

Mëngjesin e sotëm, Dua e nisi me disa fotografi, ku shfaqet e veshur me këmishë nate të zezë, ndërsa dukej shumë e freskët. Ajo pozoi pranë një vazoje të madhe me lule, ndërsa mori poza j

Pajtohen për kujdestarinë e fëmijëve pas divorcit

Kanye West ka rënë dakord për kujdestarinë e përbashkët të katër fëmijëve të vegjël të tij dhe Kim Kardashian. Përgjigja e tij erdhi pas paraqitjes së divorcit nga Kardashian më 19 shk

Xhensila Myrtezaj vë në dukje tiparet e bukurisë më imazhet e realizuara mes lulesh

Artistja e njohur shqiptare para dy ditësh festoi ditëlindjen e saj të 28-të. Fjala është për Xhensila Myrtezaj, e cila është aktive me prurjet muzikore, por edhe me postimet nga përditshmë

Andi zbulon kush fshihet pas fotos së Jasminës

Jasmin Kadriu dhe Andi Artani janë një nga çiftet që po formohen në Përputhen. dyshja ka patur shumë zënka dhe debate mes tyre dhe duket se vijonë edhe pasi janë deklaruar vetëm për nëjri

Emina Cunmulaj shtatzënë për herë të tretë

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj do të bëhet sërish nënë. Ajo e ka dhënë lajmin përmes një postimi në Instagram, ku shfaqet në një foto me dy vajzat e saj. Me barkun e rrumbullakosur, e ve

“Nuk kam nevojë për të dashur”, Enca paralajmëron këngën “Zemër” nga Dubai

Artistja e njohur, Enca Haxhia, vazhdon të jetë ndër personazhet më të komentuar në rrjet.  Ajo së fundmi është parë duke shijuar pushimet në Dubai, nga edhe po sjell imazhe atraktive pë

Info Tjera