Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/11/rita-ora-1.jpg

Rita Ora shkëlqen në rozëRita u vesh me fustan rozë derisa merrte pjesë në fotosesionin për “The Voice Australia”pasi përfundoi karantinën e detyrueshme dyjavore.

Pas një karantine prej dy javëshe, të mërkurën Rita Ora u drejtua për xhirimet të The Voice Australia, shkruan Daily Mail.

Këngëtarja u detyrua të bënte karantinë për 14 ditë pasi udhëtoi në Sidnej për rolin e saj të fundit si gjykatëse në shfaqjen e talentëve.

Por, pas respektimit të udhëzimeve të rrepta të Australisë, Rita, 30vjeçe, ishte jashtë në Distriktin Qendror të Biznesit të qytetit përpara nisjes zyrtare të saj, dhe ajo siguroi që ajo të tërhiqte vëmendjen.


Duke zgjedhur një fustan rozë, këngëtarja bëri që të gjithë ta kthejnë kokën në mënyrë të pashmangshme ndërsa mbërriti në restorantin tregtar Rockpool.

Ngjarja promovuese i dha Ritës mundësinë për të takuar kolegët e saj gjyqtarë, me këngëtarin e vendit Keith Urban, ish-yllin e Australian Idol, Guy Sebastian dhe këngëtaren Jessica Mauboy të gjithë të pranishëm.

Të fundit

Tayna tregon nëse ka bërë ndërhyrje kirurgjike në gjoks

Tayna, rep-artistja shqiptare që ka bërë bujë viteve të fundit, ka zgjedhur që të flas haptazi me fansat. Bukuroshja brune në rrjetin social Instagram ka ofruar mundësinë që t’i bëhen py

42 vjeçarja provokon me foto të reja

Ajo asnjëherë nuk është frikësuar për të shfaqur figurën e saj edhe duke performuar në krye të grupit The Pussycat Dolls. Dhe Nicole Scherzinger ka marrë shumë vëmendje në videon muzikor

Genc Prelvukaj lanson këngën e re “Sa here”

Këngëtari Genc Prelvukaj ditën e sotme (e mërkurë) ka sjell këngën e re. “Sa here” titullohet kënga e tij më e rë, e cila po ashtu është shoqëruar me një videoklip. Tekstin e ka shkr

Tuna Sejdi publikon foto topless

Publikimi i fotove të vjetra duket se po kthehet në një trend. Së fundmi, edhe Tuna Sejdi është bërë nostalgjike dhe ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto të realizuar gjasht

Çiljeta Xhilaga zbulon pasionin e fshehtë: Kam dëshirë të kem…

Këngëtarja shqiptare, Çiljeta Xhilaga ka zbuluar dëshirën e saj në të ardhme. Kur u pyet se cili do të jetë projekti i radhës për publikun ajo u përgjigj: “Faktikisht në një të ardhme

Halle Berry shfaq fizikun e formësuar përmes ushtrimeve në palestër

Ajo është sinonim për fjalët si ‘fizik i formësuar’, pasi edhe gëzon aftësi të shumta. Dhe Halle Berry tashmë ta treguar dhe po e dëshmon vazhdimisht se mosha është vetëm një numër,

Info Tjera