Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/04/auto_rita-11617616860.jpg

Rita rrezaton si dielliRita Ora mori ca kohë pushim nga detyrat e saj gjatë fundjavës së Pashkëve për të marrë rreze dielli me një palë bikini të gjelbër.

Këngëtarja ekspozoi pasuritë e saj të bollshme ndërsa pozonte për selfie në Instagram me bikini duke zbuluar figurën e saj trupore.

Kantautorja e njohur pozoi pa makijazh derisa rrezitej e cila lejoi që bukuria e saj natyrore të shkëlqejë dhe i la flokët e saj natyrale paksa të shkujdesura të kalonin në një anë.

Në një çast, këngëtarja e Let You Love Me u shtri në shpinë dhe i mbrojti sytë nga dielli ndërsa vuri në shfaqje të plotë barkun e tonifikuar dhe tatuazhet.

Ajo u shtri në një peshqir duke pushuar pranë pishinës e veshur me një byzylyk të artë në kyçin e këmbës.

Të fundit

Modelja e njohur në krahët e boksierit të njohur

Në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar modelja Marigona Krasniqi. Bukuroshja 26 vjeçare është komentuar së fundmi për një lidhje dhe fejesë me boksierin Robin Krasniqi e shkak jan

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Info Tjera