Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/04/gigifk-780x439-1.jpg

Sa milionë dollarë ka modelja 26 vjeqare Gigi Hadid në llogarinë e saj, tregon babai i saj.Babai i Gigi Hadid, Mohamed Hadid, përmes një publikimi në Instagram ka thënë se vajza e tij është një milionere e bërë vetë dhe se ai kurrë nuk i dha asaj asnjë monedhë.

26-vjeçarja ka qenë njëra nga supermodelet më të kërkuara në botë për vite me radhë dhe u kthye në pistë vetëm gjashtë muaj pasi solli në jetë vajzën Khai, të cilën e lindi me këngëtarin Zayn Malik.

E lindur në një familje të pasur, nëna e saj Yolanda ishte gjithashtu një modele e suksesshme, duke fituar para duke xhiruar serialin real televiziv “The Real Housewives of Beverly Hills”, ndërsa babai i saj Mohamed është një tregtar i pasurive të patundshme, pasuria e të cilit vlerësohet në qindra miliona dollarë.

(Foto: Daily Mail)

Por, edhe pse prindërit e saj e lejuan atë dhe motrën e saj, Bella (e cila është gjithashtu një modele e suksesshme), të rriten rehat, Gigi fitoi pasurinë e saj, e cila vlerësohet në rreth 29 milion dollarë, të gjitha vetë, siç e ka zbuluar babai i saj tani në Instagram.

Mohamed ndau një seri fotografish të përbashkëta, me të cilat renditi kuriozitete të panjohura nga jeta e vajzës dhe e vlerësoi atë.Gigi Hadid gives fiery response as YouTuber Jake Paul slams Zayn Malik -  Independent.ie

“Cilat 20 të vërteta nuk i dinit për Gigi Hadid? 1. Ajo u pasurua vet dhe kurrë nuk mori një dollar nga prindërit e saj”, filloi shkrimin babai krenar, dhe megjithëse nuk i renditi të gjitha 20 gjërat interesante, ai gjithashtu tregoi se Gigi ishte e suksesshme si lojtare e volejbollit dhe pas shkollës së mesme u pranua për të studiuar psikologji forenzike në New York dhe se ajo është shfaqur në më shumë kopertina të Vogue se çdo modele tjetër.

Të fundit

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Info Tjera