Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/sean-penn-scaled.jpg

Sean Penn martohet me Leila GeorgeIsh-bashkëshorti i Maddonës, Sean Penn është martuar për herë të tretë.

Aktori 59-vjeçar u martua me Leila George, një aktore 28-vjeçare me të cilën ka qenë në një lidhje afatgjatë.

Did Sean Penn, Laila George Just Get Married? | PEOPLE.com

Çifti është në një lidhje që prej vitit 2016. Ata u panë këtë javë në Malibu në një darkë me djalin e Penn, Hopper.

Aktori i njohur më parë ishte martuar me Robin Wright dhe Madonna.

Të fundit

Luana Vjollca publikon këngën “Locos” (Video)

Ajo është ndër personazhet e estradës shqiptare që komentohet në masë të madhe. Bëhet fjalë për këngëtaren dhe njëherësh prezantuesen, Luana Vjollca, e cila gjithmonë sjell në reja n

Nora Istrefi shfaq bukurinë femërore

Nora Istrefi ka ndarë për ndjekësit e shumtë në rrjetet sociale, fotografi të reja, të cilat i realizoi në bregdet. Këngëtarja këtl herë shfaqet me bikini ngjyrë rozë, që i shkojnë shu

Kylie Jenner super seksi me fustanin e saj të preferuar

Modelja dhe blogerja e njohur, Kylie Jenner ka ndarë një imazh me një fustan të përsosur, të cilin e kishte dhuratë për datëlindjen e saj. Ajo ka marrë këtë dhuratë të mrekullueshme nga

Harry dhe Meghan nuk gjejnë qetësi

Në kërkim të normalitetit. Është kjo baza e transferimeve të vazhdueshme për Harry dhe Meghan. Në më pak se 7 muaj, që kur kanë braktisur titujt zyrtare dhe Mbretërine Bashkuar ata ndërro

Kida nuk ka ndërmend ta mbyllë verën pa një tjetër bombë!

Pasi bëri namin me bashkëpunimet me Mozzik, “PP” dhe “Kërrkun”, Kida ka ende plot energji për pjesën e mbetur të verës. Nëse menduat se do t’i lërë me kaq projektet e këtyre ditë

Dyshja e famshme ‘dridhin’ Ranën e Hedhun

Dy hip hop-istat e njohur Lumi B dhe Lyrical Son kanë ngritur edhe më shumë temperaturat në kompleksin Sueno te Rana e Hedhun. Dyshja e famshme kanë kënduar hitet e tyre të padiskutueshme, duke

Info Tjera