Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/demi.jpg

Sërish Demi RoseDemi Rose vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes me veprimet që i bën, saktësisht me postimet në rrjete sociale.

Bukuroshja, së fundi ka postuar disa fotografi, ku shfaqet tërësisht e zhveshur, kurse pjesët intime tenton t’i mbulojë me duar e peshqir.

“Parajsë në tokë”, është mbishkrimi që ajo ia la postimit, ku shtoi edhe një video, në të cilën shfaqet lakuriq në pishinë.

View this post on Instagram

Heaven on Earth? @lolo_creativ

A post shared by Demi ? (@demirose) on

Modelja që ndiqet nga miliona persona, edhe këtë herë pranoi komente e mesazhe të shumta, ndërsa nuk munguan as kritikat.

Të fundit

Ja kush do përfaqësojë Shqipërinë në ‘Miss Universe’

Mbrëmjen e djeshme u zhvillua eventi Miss Universe Albania & Kosova, ku u zgjodh edhe vajza që do të përfaqësojë Shqipërinë në Miss Universe. Gara mes vajza që konkurronin për të përf

Dafina Zeqiri shkëlqen në imazhet me fustanin e kuq

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, njihet për stilin e veçantë gjatë paraqitjeve skenike. Përpos kësaj, ajo është unike edhe në projektet muzikore, të cilat po thyejnë rekorde

Blero paralajmëron publikimin e këngës “Merri sytë e mi”

Blero Muharremi vazhdon të jetë ndër këngëtaret që pëlqehet në mase nga audienca e gjerë. Ai përmes rrjeteve sociale mban të azhurnuar mijëra fansa të tij, të cilët shprehin gatishmëri

Luana çokolata

Nuk po ndalet Luana. Ajo ka shkrepur tri fotografi të reja në Instagram. E në këto foto, Luana Vjollca duket më seksi se kurrë më parë. Ajo duket si një ‘çokollatë’ nga ngjyra e lëkur

Italianja ‘hot’ me format perfekte

Elisa de Panicis është një modele italiane shumë e përfolur në mediat e huaja. Ajo është bërë e njohur prej pjesëmarrjes së saj në reality shown Grande Fratello dhe së fundi si e dashura

Dua Lipa duket për bukuri

Dua Lipa po vazhdon t’i befasoj fansat e saj. Këtë herë jo me muzikë, por me foto. Këngëtarja e njohur ka postuar disa foto ku shihet me një fustan të shkurtë dhe që ia ka shfaqur si ësht

Info Tjera