Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/04/era-istrefi.jpeg

Shfaqet senzuale EraEra ndau disa imazhe joshëse me fansat.

Këngëtarja e njohur Era Istrefi është emër shumë i komentuar për paraqitjet e saj publike.

Artistja, së fundi ka publikuar disa imazhe, në të cilat shfaqet joshëse, ndërsa tregoi edhe ndryshimin që e ka bërë në dukje.

Ajo ka ngjyrosur flokët bjonde, duke e theksuar atë, ndryshim ky që nuk ishte shumë i madh nga dukja paraprake e saj.

Era ka kohë që nuk ka qenë akitve me këngë të reja, por pritet që së shpejti të rikthehet me një projekt.

Artistja arriti famë të madhe me hitin “Bon Bon”.

Të fundit

Pse po rikthehen në Britani Princi Harry dhe Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar për një festë në nder të Princeshës Diana. Duka dhe Dukesha e Sussex-it thuhet se do të bashkohen me familjen mbretë

Nga pjesë e Për’Puthen në moderatore

Një nga personazhet më të komentuar në “Për’Puthen”, Shqipe Hysenajn tashmë do ta shihni çdo të shtunë në rolin e moderatores në emisionin “N’Shtëpi t’Re”. E ftuar në emisio

Pas Eurovisionit, Anxhela surprizon me “baladën e verës”

Anxhela Peristeri nuk di të ndalet dhe nëse po mendonit se pas super suksesit në “Eurovision” artistja do bënte pak pushim, na lejoni t’ju informojmë për të kundërtën. Anxhela është s

Enca bombardon internetin

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që merr vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale. Fjala është për këngëtaren nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila publikon imazhe e v

Konkurrenti i preferuar i Bora Zemanit në “Për’puthen”

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen” ka përmbyllur rrugëtimin e tij të gjatë, pas një transmetimi çdo ditë, për 8 muaj me radhë. Moderatorja Bora Zemani ka folur disa herë për afr

Tayna dhe Azet në mesnatë sjellin këngën e re

Tayna dhe Azet kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor. Dyshja, të cilët pëlqehen mjaft shumë për zhanrin e tyre, sonte në mesnatë sjellin këngën e re. Këtë e ka bërë të d

Info Tjera