Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/09/gggg-4.jpg

Shyhrete Behluli në bashkëpunim me artistin e njohur turkShyhrete Behluli është padyshim një ndër zërat më të mirë të skenës muzikore shqiptare. Këngëtarja e mirënjohur ka sjellë një sërë projektesh, që janë pritur mjaft mirë nga publiku.

Së fundmi, Behluli ka bërë me dije se së shpejti do të vijë me një bashkëpunim me artistin e njohur turk, Sinan Akçil.

Lajmin e ka bërë me dije vajza e saj përmes një postimi në rrjete sociale, ku dy artistët shfaqen në një studio muzikore.

Shyhrete ndodhet në Turqi për realizimin e këngës, që pritet të publikohet së shpejti.

Megjithatë, ata nuk kanë dhënë detjae të tjera rreth këtij projekti, duke e lënë gjithçka një surprizë.

https://www.instagram.com/stories/engjellushasalihu/2393761054677072483/

Të fundit

Kim publikon video duke dalë nga uji ndërsa mahnit me linjat trupore

Kim Kardashian ka qenë objektivi i reagimeve që kur zbuloi se ajo për ditëlindje udhëtoi në The Brando Resort në Tahiti, duke organizuar një festë në mes të pandemisë coronavirus. Por kjo

Luana Vjollca zgjedh të vishet si Jennifer Lopez për festën e ‘Halloëeen’

Prezantuesja dhe njëherësh këngëtarja, Luana Vjollca, vazhdon të jetë ndër më të pëlqyerat në estradën shqiptare. Ajo në rrjete sociale ndan imazhe të ndryshme nga përditshmëria, me t

Gold AG tregon gjininë e fëmijës së parë

Arian Agushi i njohur si Gold AG në industrinë e muzikës shqipe, ishte i ftuari i radhës në “Ky emër nuk ka nevojë për prezantim” me Artan Telakun në RTV Dukagjini. Jeta private e Gold AG

Dafina Zeqiri me ndryshime në dukje, bëhet me balluke

Ajo është ndër këngëtaret shqiptare që po arrin të bëjë revolucion në industrinë muzikore. Bëhet fjalë për Dafina Zeqirin, e cila që në paraqitjen e parë kishte dëshmuar se ka talent

Aktorja e famshme i jep fund beqarisë në fshehtësi të plotë

Aktorja e famshme Scarlett Johansson dhe partneri i saj Colin Jost janë martuar, çifti kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë të fshehtë. Ata i kanë thënë “Po” njëri-tjetrit

Ardian Bujupi godet me këngën e re

Ardian Bujupi dhe Gent kanë sjellë projektin e ri të tyre që po djeg rrjetin. “Jepi” quhet kënga, ajo flet për jetën e shfrenuar, mes makinash luksoze, armëve e lëndëve narkotike si “b

Info Tjera