Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/10/georgina-1-780x439-1-e1602273019883.jpg

Si dukej Georgina para se të njihej me Cristiano RonaldonJeta e Georgina Rodriguez ka ndryshuar tërësisht para katër vitesh kur u njoftua me Cristiano Ronaldon. Superylli portugez, i cili asokohe luante për Real Madridin, kishte shkuar në një dyqan të Guccit, ku bukuroshja punonte si asistente shitjeje.

Në atë kohë, Georgina paguhej vetëm dhjetë euro në orë, ndërsa tash bën jetë luksoze në krah të sulmuesit të Juventusit.Dukja e Georginas para se të njihej me Ronaldon (Foto: Instagram)

“Dua të fitoj vet dhe nuk dua që të tjerët të më dhurojnë gjëra. Nëse mund të blej diçka më të lirë, pikërisht këtë e bëj. Nëse nuk mund të mbaj Chanel, shkoj në Zara”, ka deklaruar 26-vjeçarja.

Ajo punonte në një dyqan të Gucci (Foto: Instagram)

Lidhja me Ronaldon i ka hapur rrugë edhe për t’u angazhuar nga brende të shumta dhe ajo tash bën edhe rolin e modeles.Dukja e tanishme e Georginas (Foto: Instagram/georginagio)

Ndryshe, Georgina dhe Cristiano rritin katër fëmijë bashkë, ndërsa ajo është nën biologjike vetëm e vajzës së vogël, Alana Martina, e cila ka lindur një në nëntor të vitit 2017. 

(Foto: Instagram/georginagio)

(Foto: Instagram/georginagio)

Të fundit

Kim publikon video duke dalë nga uji ndërsa mahnit me linjat trupore

Kim Kardashian ka qenë objektivi i reagimeve që kur zbuloi se ajo për ditëlindje udhëtoi në The Brando Resort në Tahiti, duke organizuar një festë në mes të pandemisë coronavirus. Por kjo

Luana Vjollca zgjedh të vishet si Jennifer Lopez për festën e ‘Halloëeen’

Prezantuesja dhe njëherësh këngëtarja, Luana Vjollca, vazhdon të jetë ndër më të pëlqyerat në estradën shqiptare. Ajo në rrjete sociale ndan imazhe të ndryshme nga përditshmëria, me t

Gold AG tregon gjininë e fëmijës së parë

Arian Agushi i njohur si Gold AG në industrinë e muzikës shqipe, ishte i ftuari i radhës në “Ky emër nuk ka nevojë për prezantim” me Artan Telakun në RTV Dukagjini. Jeta private e Gold AG

Dafina Zeqiri me ndryshime në dukje, bëhet me balluke

Ajo është ndër këngëtaret shqiptare që po arrin të bëjë revolucion në industrinë muzikore. Bëhet fjalë për Dafina Zeqirin, e cila që në paraqitjen e parë kishte dëshmuar se ka talent

Aktorja e famshme i jep fund beqarisë në fshehtësi të plotë

Aktorja e famshme Scarlett Johansson dhe partneri i saj Colin Jost janë martuar, çifti kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë të fshehtë. Ata i kanë thënë “Po” njëri-tjetrit

Ardian Bujupi godet me këngën e re

Ardian Bujupi dhe Gent kanë sjellë projektin e ri të tyre që po djeg rrjetin. “Jepi” quhet kënga, ajo flet për jetën e shfrenuar, mes makinash luksoze, armëve e lëndëve narkotike si “b

Info Tjera