Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/08/16-pacientë-me-koronavirus-në-gjendje-të-rëndë-në-spitalin-e-pejës.jpg

Si duket sot njëra nga aktoret më të dashura latine për shqiptarët (Foto)“Pasionet e Fshehta”, ishte një prej serialeve latino-amerikane që ka theu rekordet e shikueshmërisë.

Shikuesit e këtij seriali që u shfaq edhe në Kosovë ende i mbajnë në mend tre vëllezërit Rejes dhe tri motrat Elizondo.

Natasha Klauss ishte njëra prej aktorëve kryesore në telenovelë, e cila i ka dhënë jetë personazhit të “Saritës”.

Sikur që ishte e bukur në atë kohë edhe tash kur këngëtarja ka mbushur të 45-at bukuria nuk i është venitur.

Në disa fotografi të publikuar së fundmi, Natasha mahniti të gjithë me pamjen e saj, ku duket mjaft tërheqëse.

Të fundit

Fifi surprizon fansat

Këngëtarja e dashur për publikun Filloreta Raçi, e njohur për publikun si Fifi është treguar e rezervuar përsa i përket jetës së saj private, duke mos zbuluar identitetin e djalit qe i ka r

Këngëtarja gënjeu për t’i shpëtuar burgut

E “braktisur” nga familja dhe fansat, Fjolla Morina mëngjesin e kësaj të marte zbriti pa pranga nga furgoni i policisë, ndryshe nga dy djemtë që u arrestuan me të në makinë, të c

Kim godet sërish

Kim Kardashian ka ngritur sërish temperaturat, këtë herë në rrjetin social Twitter. Kim ka publikuar disa foto përmes të cilave ka treguar shfaqur hiret e saj. Night Swim pic.twitter.com/098wUM

Vajza dy vjeçare e Cardi B arrin 500 mijë ndjekës në Instagram brenda 24 orësh

Vajza e Cardi B dhe Offset, Kulture, është në rrugën e saj për t’u bërë e famshme në Instagram në vetëm dy vjeçe. Të shtunën, reperja e hitit “WAP” njoftoi se hapi një llogari për

Miley Cyrus i lë të gjithë me gojë hapur me look-un e saj trasparent

Të shumtë kanë qenë artistët që janë ngjitur në skenën e Los Angeles dhe Nashville për të bërë performancën e tyre, nga Bon Jovi tek BTS, Usher dhe një super seksi si Miley Cyrus, mbret

Tifozja më e flaktë e Juventusit

Modelja seksi nga Çekia, Eva Padlock është bërë shumë e njohur në Itali për shkak se është një tifoze shumë e zjarrtë e Juventusit. Eva numëron më shumë se 1.7 milion ndjekës në Inst

Info Tjera