Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/06/received_275486847006506.jpeg

“Si përpara”, pritet ta nxeh edhe më shumë verënButrint Imeri pritet sot të lansoj hitin e ri.

Këngëtari i njohur dhe mjaft i dashur vjen me këngën e titulluar “Si përpara”, për të cilën të gjithë fansat e tij janë duke e pritur.

Butrinti kësaj radhe vjen me një stil tjetër, pasi pak ditë më parë është bërë biond.

Por surprizat e tij nuk pritet të mbarojnë me kaq.

Butrinti ka paralajmëruar se ka edhe dy befasi të tjera për fansat e tij.

Ai ka njoftuar se ka gati edhe dy këngë tjera që sipas tij do të jenë super hite.

Të fundit

Xhensila pozon me Ajkën gjatë pushimeve

Çifti shumë i dashur për publikun, Xhensila dhe Besi së bashku me vogëlushen e tyre, Ajkën kanë nisur pushimet.  Nuk kanë munguar fotot nga bregdeti dhe pozat e ëmbla me Ajkën. Ditën e

Lady Gaga: Bëhu vetvetja, por mbaje maskën

Në një postim në Instagram, Lady Gaga shfaqi një foto të vetes me maskën ku shkruan “Cromatica”, duke shtuar edhe një thënie. “Bëhuni vetvetja, por mbani maskën! Besoj në të qenit t

Kanye West deklaron se ai po kandidon për president në zgjedhjet e vitit 2020

Kanye West ka deklaruar se po kandidon të jetë presidenti i Shteteve të Bashkuara. Reperi 43-vjeçar njoftoi përmes Twitter se ai ka aspirata që një ditë të bëhet lideri botëror dhe sugjeroi

David dhe Victoria Beckham festojnë përvjetorin e 21-të

Beckhams festuan përvjetorin e 21-të të dasmës të Shtunën, dhe të dy David dhe Victoria ndanë video montazhe  të mbushura me foto hedhëse që përcillnin marrëdhëniet e tyre nga vitet

Kënga e Prishtinës vazhdon suksesin (Video)

Kënga e Prishtinës e sjellë nga grupi Epoka ’94 po pritet mirë nga adhuruesit e këngës. Kur kanë kaluar vetëm 5 ditë nga lansimi i video klipit, kënga ka arritur të ketë mbi 33 mijë shi

Këngëtarja Anxhela Peristeri vjen me këngën më të re (Video)

Këngëtarja e mirënjohur Anxhela Peristeri nga Shqipëria, ditë më parë  ka lansuar këngën e saj më të re “Dashni”. 

Info Tjera