Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2021/01/Bebe-Rexha-1-1920x1280-1.jpg

Si u rikthye Bebe Rexha në “botën” e biondeveKëngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha është rikthyer sërish në ‘botën’ e biondeve.

Mesa duket, asaj i është mërzitur me ngjyrën e kuqe dhe ka vendosur të kthehet sërish në origjinë.

Përmes një postimi në Instagram, këngëtarja ka treguar se po i rikthehet look-ut të mëparshëm dhe duket e lumtur për këtë.

“Vendosa të jetoj përsëri në botën e biondeve. Ndihem më shumë vetja. Ju dua”, ka shkruar Bebe krahas postimit.

Të fundit

Genc Prelvukaj lanson këngën e re “Sa here”

Këngëtari Genc Prelvukaj ditën e sotme (e mërkurë) ka sjell këngën e re. “Sa here” titullohet kënga e tij më e rë, e cila po ashtu është shoqëruar me një videoklip. Tekstin e ka shkr

Tuna Sejdi publikon foto topless

Publikimi i fotove të vjetra duket se po kthehet në një trend. Së fundmi, edhe Tuna Sejdi është bërë nostalgjike dhe ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto të realizuar gjasht

Çiljeta Xhilaga zbulon pasionin e fshehtë: Kam dëshirë të kem…

Këngëtarja shqiptare, Çiljeta Xhilaga ka zbuluar dëshirën e saj në të ardhme. Kur u pyet se cili do të jetë projekti i radhës për publikun ajo u përgjigj: “Faktikisht në një të ardhme

Halle Berry shfaq fizikun e formësuar përmes ushtrimeve në palestër

Ajo është sinonim për fjalët si ‘fizik i formësuar’, pasi edhe gëzon aftësi të shumta. Dhe Halle Berry tashmë ta treguar dhe po e dëshmon vazhdimisht se mosha është vetëm një numër,

Georgina seksi me rroba banje për revistën e njohur italiane

Georgina Rodriguez, rrëmbeu gjithë vëmendjen me paraqitjen e fundit. E njohur për pamjen e saj mjaft aktive dhe që e shfaqë gjithmonë në rrjetet sociale, partnerja e Ronaldos ka vendosur të s

Morena Taraku vjen me një imazh interesant, mbështillet me një gjarpër me gurë shkëlqyes

Gjithmonë prej këngëtares dhe njëherësh modeles, Morena Taraku, vijnë shumë të papritura. Bukuroshja di përherë që të mahnitë ndjekësit e saj, të cilët e përkrahin në çdo lëvizje t

Info Tjera