Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/09/soni-mala.png

Soni Malaj mahnit me linjat trupore në një pozë me bikiniAjo ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e saj. Fjala është për artisten e njohur nga Shqipëria, Soni Malaj, e cila të fundit projekt e solli për “Kënga Magjike 2019” të titulluar “Shije tradhtie”.

Sidoqoftë, ajo po vazhdon t’i mbajë të azhurnuar fansat me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Duke qenë se akoma janë temperaturat e larta, krijuesja e hitit “Të dua ty” solli një pozë mahnitëse në bikini. Ajo ka theksuar linjat e bujshme trupore, teksa ka veshur një palë bikini blu të kombinuara me rozë në pjesën e sipërme.

Komplimentet njëherësh nuk munguan as nga miqtë e fansat që mban në këtë rrjet të popullarizuar.

“Shije tradhtie” përndryshe u prit mirë nga publiku dhe tanimë ka kaluar shifrën e një milion klikimeve në YouTube.

Të fundit

Muzeu virtual i Rita Orës nominohet në ngjarjen e rëndësishme të inovacionit “The Lowie Awards”

Në mars të këtij viti, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, publikoi baladën e saj më të re me klip, “How to be lonely”. Kënga e cila u lansua në fillim të pandemisë duke

Aktori turk konfirmon lidhjen me modelen shqiptare

Aktori i njohur Turk, Burak Deniz i ka surprizuar të gjithë duke e bërë publike lidhjen e tij me modelen e njohur me origjinë shqiptare, Didem Soydan. Pas një periudhe të gjatë të mohimit të

Kim mbush 40, por mbetet një nga “loqkat” më të preferuara në botë

Kim Kardashian sot feston ditëlindjen e 40-të. Bukuroshja e familjes Kardashian mbetet ende një nga femrat më të përfolura, por edhe më të preferuara në botë. Kim vazhdon të ketë lidhje ma

Aktoret më seksi meksikane që “gozhduan” shqiptarët pas ekranit

Telenovelat meksikane kanë magjepsur shqiptarët prej vitesh. Të gjithë i kujtojmë telenovelat e famshme meksikane si “Teresa”, “Kujdes nga Ëngëlli”, “Rubi”, “Fytyra e Analias” a

Rita Ora feston tre vjetorin e këngës “Anywhere”, arrin mbi 300 milionë klikime në YouTube

Këngëtarja renome ndërkombëtare, Rita Ora, po korr sukses të madh në industrinë muzikore. Që nga paraqitja e parë ajo ka zënë vend në tregun e huaj, ndërsa ka grumbulluar miliona fansa an

Modelja ruse që po i mahnit ndjekësit me tiparet e saj

Arina ka punuar në agjencinë e famshme të modeleve, Star Zagency Social dhe ka punuar gjithashtu për Harper Bazaar. Arina Nazarova numëron me mijëra ndjekës në Instagram, të cilët po shtohen

Info Tjera