Showbiz http://mediapress.al/wp-content/uploads/2020/10/soni-malaj-1.jpg

Soni Malaj publikon pamjet nga super festa e ditëlindjes së sajKëngëtarja, Soni Malaj festoi 39 vjetorin e saj të lindjes.

Në këtë ditë speciale për të nuk munguan urimet speciale nga mqitë dhe të afërmit e saj.

Nëpërmjet postimeve në llogarinë e saj në “Instagram”, Soni ndau momentet nga festa të ciëln miqtë e saj e kishin ëprgatitur deri në detajin ëm të vogël.

Këngëtarja nuk kishte menduar se do të festonte këtë vit ditëlindjes e saj për shak të situatës të pandemisë.

“Jemi në kohë pandemie dhe nuk e kisha menduar që mund të festoja ditëlindjen, por falenderoj miqtë e mi që  më organizuan diçka të vogël, por me shumë dashuri”, ka shkruar Soni krahas disa fotove nga festa e ditëlindjes.

Në një video të publikuar nga vetë Soni ai që na tërhoqi vëmendje është personi që këngëtares i ka vjedhur zemrën.

Krah për krah njëri-tjetrit dhe mjaft të lumtur Soni kishte gjithçka në ditën e saj speciale.

https://www.instagram.com/tv/CG4ssOhpmZ5/?utm_source=ig_web_copy_link

Të fundit

“Bisha” amerikane

Ajo është një nga modelet dhe kërcimtaret më seksi amerikane. Bukuroshja Victoria Vesce ka rrëmbyer zemrat e të gjithë meshkujve me pozat e saj joshëse që publikon shpesh në rrjetet sociale

Wanda Nara, çmend fansat me foton e re

Wanda Nara është gjithmonë aktive në Instagram. Ajo publikon shpesh foto provokuese, por edhe zhveshur, duke provokuar ndjekësit e saj.  Së fundmi, ajo s’ka lënë vend për imagjinatë.

Jonida Maliqi flet për herë të parë për divorcin

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Jonida Maliqi ishte sot e ftuar tek “E diela shqiptare”, në një intervistë të veçantë me moderatorin Ardit Gjebrea. Arditi u ndal tek divorci duke

Me një pozë atraktive nga vetura e saj luksoze, Morena vë në dukje ndryshimin e saj të ri

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, është gjithmonë shumë e përfolur për paraqitjet e saj në rrjetet sociale. Shpesh ndryshimet e saj të mëdha në dukje komentohen në

Bebe Rexha ‘çmend’ Amerikën, makinat me flamur kuqezi ‘mbushin’ rrugët e Californias (VIDEO)

Këngëtarja e njohur shqiptare me origjinë nga Dibra, Bebe Rexha ka “çmendur” Amerikën ditën e sotme, pasi ka menduar një mënyrë shumë speciale për të festuar festën e flamurit. Bebe k

Genta Ismajli tregon befasinë e veçantë që mori nga i dashuri për 28 nëntor

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, po vazhdon të shijojë periudhën më të bukur të jetës së saj, në krahët e të dashurit të saj, Huseyin Usta. Çifti janë mjaft aktivë dhe t

Info Tjera